Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Napi 2x 1,5 óra utazás városon...

Napi 2x 1,5 óra utazás városon belül nettó 120-ért főállásban vállalnátok?

Figyelt kérdés

Irodai meló főállásban napi 8 óra.

Csakhogy.

Én Kápmegyeren vagyok a cég meg Kispest végén.

Villamos + metró + busz az odajutás = 1,5 óra csak oda, össz napi 3 óra utazás lenne és ki se mozdulok a városból.


Vállalnátok?


Mondjuk más is lenne jóval közelebb csak épp az minimálbéres betanított meló lenne nettó 85-ért.

Ezért kérdés.


2017. nov. 5. 13:10
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"Amúgy szerintem Pesten nincs másfél órás táv"



LOL LOL Na akkor


Kápmegyer legszéléről 14-es villamossal Újpest Központig


majd újpest központtól 3as metróval határ útig


majd onnan 194-es busszal ki a kispesti prérire 10+ megállóval (és a busz 15 percenként jár...)


na????


ÉS AKKOR MÉG A METRÓFELÚJÍTÁS +15 PERCÉT BE SE KALKULÁLTAM!!!!


AKKOR NEM MÁSFÉL HANEM 1 Ó 45 P LESZ!!!!!

2017. nov. 5. 17:19
 12/30 A kérdező kommentje:

"Azt hiszed a 120-ért nem leszel betanított melós? :"


nem leszek ... könyvelőiroda

bár az igaz hogy bércsicska ez is az is...

2017. nov. 5. 17:21
 13/30 anonim ***** válasza:
Én most kevesebbet utazok (nem sokkal), de a metrófelújítás megnövelheti az utazási időmet, amíg nincs jobb, ez van. Te tudod, hogy neked ez megfelel-e vagy még keresgélsz.
2017. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

" neked ez megfelel-e vagy még keresgélsz."


keresni azt lehet na de találni.... minimálbéres trógermeló 3 műszakbna na az lenne de normális na az nincs.

2017. nov. 5. 18:56
 15/30 anonim ***** válasza:

Nos, ha te csak ezekre vagy keresett, akkor igen, nem sok a választási lehetőség. Én szakmai fejlődésre vágyom, tanulom, képezem magam, és ha van ajánlat a mostani munkahelyemről váltani olyan helyre, ami szakmailag is testhezállóbb számomra, akkor lépek. A mostani sem vészes, részben szakmai is, de többet nem tudok itt elérni, és nem az igazi, van, amit jobban szeretek csinálni, és arra itt nincs mód.


Magadat te ismered, mik azok a munkák, amikre lehet lehetőséged, nézegess céges weboldalakat is, amik szimpatikusak számodra, és küldj önéletrajzot, nekem lett már így munkám.

2017. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

" Én szakmai fejlődésre vágyom, tanulom, képezem magam"


ki nem erre vágyik csak aztán 10ből 9en arra ébredenek hogy kezük a bilibe lóg és örülhetnek hogy van valami meló egyáltalán nem még válogatni...


és ebbe a tanult diplomás emberek is benne vannak.

2017. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is benne vagyok diplomásként, már több, mint 10 éve dolgozom, még suli mellett kezdtem, de ez nem azt jelenti, hogy feladom a céljaimat, és elfogadom a helyzetemet, ha az éppen nem jó. Ki akarok és ki fogok törni előbb-utóbb, és ezért mindent megteszek, amit tudok.
2017. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"csak aztán 10ből 9en arra ébredenek hogy kezük a bilibe lóg"


10-ből 9-en csesznek arra, hogy munka mellett még erőfeszítéseket tegyenek és rávegyék magukat a tanulásra. Én nem ilyen vagyok, lehet, hogy minden nap csak egy keveset tudok erre fordítani, de csinálom, plusz még dolgozom itthonról a főállásom mellett, miután hazatérek, akár hétvégén is. Másodállást többen is vállalnak, de sokan csak a pénz miatt, és nem nézik célzottan, hogy az segíti-e őket a továbblépésben vagy nem, nekem a plusz melóm meg szakmai, tehát referencia is egy szakmai munkalehetőség esetén.

2017. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

" de sokan csak a pénz miatt,"


Hát igen ha valakinek ki van a segge a lyukas gatyából az bizony a pénzt nézi.

El kell jutni egy szintre hogy ne csak a pénzt nézzem de ahhoz meg az kell hogy jó darabig csak a pénzt nézzem...



Vagy tán nem így van?

2017. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én még ott se tartok hogy csak a pénzt nézhessem mert nekem még az sincs nem hoyg távolabbi célok.

Bakker azt se tudom holnap mi lesz nem holnapután...

2017. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!