Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit írjak az önéletrajzomba?

Mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, ez a legmagasabb végzettségem. Sehol nem dolgoztam még soha, így semmiféle munkatapasztalatot nem tudok írni. Ez lenne az első munkám, de nem tudom miket tudnék beleírni. Van egy középfokú angol nyelvvizsgám, és éppen folyamatban a B kategóriás jogsi megszerzése.

Ruhaüzletekben eladói állásra, szoláriumba recepciósnak jelentkeznék.

19/L


2017. nov. 5. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem, egy szál érettségivel, nyelvvizsgával, jogosítvánnyal. Simán ezeket beleírod, egy normális kép, esetleg hobbival, egyéb dolgokkal feldobhatod, ami felé érdeklődést mutatsz.

23/F

2017. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neten egész jó kis önéletrajz sablonokat lehet találni, azok alapján nyugodtan megírhatod. Egyébként pedig igaza van az 1. válaszolónak, ez így elég, plusz egy képet tegyél bele és jó lesz az. Látni fogják majd a korodat, hidd el nem lepődnek majd meg rajta, hogy nincs még munkatapasztalatod.
2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!