Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki fog majd dolgozni, ha a...

Ki fog majd dolgozni, ha a fiatalok nagy része külföldre vándorol?

Figyelt kérdés
Évről évre növekvő tendenciát mutat a fiatalok kivándorlása Angliába, Ausztriába, Németországba és más egyéb országokba. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan fogjuk majd megoldani azt, ha még nagyobb lesz a munkaerőhiány és még több fiatal hagyja itt az országot? Csábítóbb ajánlatokkal fogjuk ide csalogatni a külhoni magyarokat, hogy telepedjenek le nálunk? Esetleg más országokból fogadunk be bevándorlókat és megpróbáljuk őket integrálni? Mi a véleményetek, mi lesz Magyarországon 5-10 év múlva?

2017. nov. 9. 12:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Én nem akarok kimenni, különösen most, hogy végre nekem is megnyílt a lehetőség, mert külföldre mentek olyanok, akik csak a nemük miatt előnyben vannak abban a szakmában, megnyílt nekem is a kapu, elkezdtek szállingózni a konkrét lehetőségek, úgyhogy én emiatt pont maradni akarok, hogy végre azt csinálhassam, amit szeretnék, amiért tanultam.
2017. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A nyuggerek és az ó-migráncsok :)
2017. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ez utóbbiak alatt kit értesz? :)
2017. nov. 10. 14:26
 14/25 anonim ***** válasza:
Dakoták, Brazilok, c-típusú polgárok stb. van néhány elnevezésük :)
2017. nov. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Értem már! :)
2017. nov. 10. 14:53
 16/25 anonim válasza:

Majd a nyugdíjasok, akikkel Orbán választásokat fog nyerni, mert kiszúrja a szemüket 20.000 forinttal.

Meg ott vannak a rejtett smberi erőforrásai is, akiket majd megmozgat a “minden rendben velük” cigány önkormanyzat.

2017. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Látom a polgárháborús válasz törlésre került. Esetleg üzenetben leírná nekem még egyszer a válaszát az illető, vagy kifejtené a véleményét? Remélem azért odáig nem jutunk el... Szerintem a cigányság már most jobban munkára van fogva, mint az előző években. Nincs már annyi szociális juttatás, iskola kerülés esetén befagyasztják a családi pótlékot is. A nyugdíjasok szintén nem opció. A külföldi magyarok becsalogatása is nehézkes lehet, mivel más országok vonzóbbak nálunk.
2017. nov. 12. 13:56
 18/25 A kérdező kommentje:
Bocsánat, külhoni magyarokat akartam írni.
2017. nov. 12. 13:56
 19/25 anonim ***** válasza:

Töröltek beírást? Szomorú vagyok.

Ha privibe írok azt is látják, a tartalmát??

2017. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Üzenetbe nem látnak bele szerintem.
2017. nov. 12. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!