Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt életetek legrosszabb...

Mi volt életetek legrosszabb munkahelye?

Figyelt kérdés
Mi miatt volt rossz? Mennyi volt a fizetés? Meddig voltatok ott?
2017. nov. 9. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A mostnai ami egyben az első:D
2017. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Amint elvégeztem a sulit (2012) elmentem melózni 500 forintos órabérért feketén ( csak orabér, nincs fizetett szabi, se táppénz, se munkaruha, se utiköltség...). A kajaszünetet is levonta a munkaidöböl és hogy meglegyen a teljes müszak ezért fél órával többet dolgoztunk. Sajnos sokszor nem ugy jöttek ki a munkák h teljes müszak meglegyen, tehát kevesebbet kerestem a vártnál.

Ez még semmi... A fönök nagyon bunkó volt, lekezelö, ordibált velem, a kolléga se volt jobb...

Összesen kb 7-8 hónapot voltam ott de nem emlékszek már pontosan.

2017. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Előző, 550 bruttó, 500-600 nettó a túlórák miatt, 1 évig voltam
2017. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ferritsajtoló, diákként. Nem mondom, sokan ma sem keresnek forintban, mint 20 éve kerestem vele, de embertelen munka. Csak a kisembernek minden a pénz.
2017. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Irattár egy összevissza fűtött raktárépületben bérminimumért másfél órás utazással oda és ugyanennyi haza. Kb. 2 hetet voltam ott, jól meg is fáztam, azonnal váltottam, amint tudtam.
2017. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Eddig jó még nem volt, mind egy hányadék volt.
2017. nov. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2. Hogy bírtad ki 7-8 hónapig?
2017. nov. 9. 19:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kávézóban voltam barista. Amit csak el tudsz képzelni a magyar hozzáállásról, az ott mind megvolt :D

Teljesen gyakorlatlanul vettek fel, mondván, majd betanítanak. Hát a betanítás abból állt, hogy első nap elmondták kb-ra hogy hogyan készülnek a következő kávétípusok, aztán hajrá :D

Második nap már a konyhában is tevékenykedtem és sört csapoltam. Harmadik nap a fagyispultban is álltam, kasszáztam, pincérkedtem a kollegával, pedig egyikben sem volt előtte tapasztalatom. Mindezt mind EGYSZERRE.

A fizetésem nettó 150ezer lett volna egy hónapra, de ezért heti 4 napban 16 órát kellett dolgozni és csak 4 órára jelentettek be.

Nem értem meg ott az első fizetést, teljesen kicsinálták az idegeimet :D Asszem 3 hetet bírtam kb.

2017. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, amúgy nem kívánom senkinek az első pár napot, amikor itthon, youtube-ról próbáltam megtanulni, hogyan kell a kávéhabot elkészíteni :D
2017. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerettem volna felvételt nyerni egy adott munkahelyre. Szimpatikusnak tűnt a lehetőség, fizetés is elfogadható volt. Mindent megcsináltam, amit kértek tőlem, akinek tudtam segìtettem, hogy a munkámmal én is hozzájárulhassak a cég sikereihez. Amit kaptam cserébe, hogy a vezető jól kibeszélt a beosztottakkal, persze halkan, vagy épp olyankor mikor éppen nem hallhatnám, a munkámat sem értékelték, majd hívták az újakat dolgozni, nekem meg közölték, hogy ne menjek x ideig, mert be vannak táblázva. Utólag jobb is, hogy eljöttem onnan...
2017. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!