Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit szeretnél, Túlélni,...

Te mit szeretnél, Túlélni, Megélni, vagy Jól élni?

Figyelt kérdés

Mit is jelentenek ezek?


Túlélni az életet: amikor az albérleted épp hogy ki tudod fizetni,és mivel nincs pénzed 3x-i étkezésre ezért csak egyszer eszel 2 nap valami hús leves félét ami olcsó,és így telnek a napjaid egész halálod napjáig.


Megélni: amikor az embernek van pénze kifizetni az albérletét de már nincs annyi pénze,hogy csokoládékat,chipseket,nassoljon, vagy akár utazzon,elmenjen nyaralni,szóval hogy élményeket szerezzen.

Aligha tud kicsit gyüjteni,hogy gyerk szülinap esetén tudjon valami kis autót venni még esetleg valami különlegeset készíteni.


Jól élni: egyszerüen sok mindent megvehet,nem kell aggódnia azon,hogy erre,meg erre van-e pénze mert mindig van pénze,nő mondjuk nem milliós kütyükre.

Nem kell számolgatni hogy mennyi pénze van.

Sok helyre elutazhat, és minden ünnepkor rendesen ajándékozhat.

Nincs aggodalom.

No de ez nem azt jelenti,hogy milliós.


Mi a Milliós: bármit megtehet,röviden. (De ez nem kell nekem)


Én jól élni szeretnék,ezért segítsetek nekem légyszi.


Szeretnék vállalkozásba kezdeni,de olyanná ami garantált sikert hoz.


Olyan ötlettel elő állni,amire a világ még sosem gondolt pedig ott van az orruk elött de nem látják,és igénylik az emberek.


Ti mit igényeltek?

Milyen vállalkozás nyíljon?



2017. nov. 13. 09:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8: Nálunk nincs :) Nem mindenki Pesten él :)
2017. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom annak, akit érdekel a téma.

2017. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#2 nem kell jobban csinálni, ha van elég fogyasztó. pl. körúti gyrososok, kocsmák. A gyros mindenütt ugyanolyan, a sör is, az árak is. Mégis mindegyik megél.


#12: a cikk meg úgy ahogy van egy nagy maszlag, nem csoda hogy csak egy noname weboldalon bukkant fel. Tipikus közhelyeket meg lózungokat puffogtat, mint valami motivációs tréner... csak pont azt titkolja el, ő maga mivel foglalkozik :D és igen, a vállalkozás bizonytalan, hiába van ilyen-olyan befektetésed meg céged, ha zsinórban csődölnek be. A tudás viszont megmarad a fejedben, az nem tud becsődölni. Ez a lényeg, tudás.Mondjuk a kommunikació meg hasonló baromságokbab igaza van. De piacképes tudással jól fogsz élni nem kell semmit kockáztatni.

2017. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Egyiket sem.
2017. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy jó ötletem amiből meg lehet gazdagodni azt nem irnám le neked ide, hanem én csinálnám meg.
2017. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Túlélni az életet.
2017. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy az emberek nagyrésze azt hiszi csak a pénz és a vagyon tárgyak halmozáda a birtoklás hozza el a boldogságot. Épp ezért mindenki boldogtalan, és nem vesznek észre semmi szépet a körülöttük lévő világból. Egymásra sem figyelnek mert folyton rohanni kell vagy a pénz után vagy az elköltése miatt, így tényleg nehéz egy elégedett életet élni.☹ Ha van hol laknod van mit enned és egészséges vagy akkor minden feltételed adott ahhoz, hogy jól élj. 😉
2017. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!