Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz vajon munkakeptelen...

Mi lesz vajon munkakeptelen vagyok?

Figyelt kérdés

Dolgozom es gyakran kezdek uj helyen mert helyettesitö tanar vagyok kulföldön.

Megmutatjak mi hol van az epuletben de gyakran megis eltevedek , a kollegak latom h neha kerdeznek mintha ellenöriznék h mi van velem egyaltalan tudom hol vagyok , nagyon megalázó ! Sajnos tudjak h szórakozott vagyok es ha valtoztatni akarok csak rosszabb lesz , ha megertest kapok töluk es tulzott odafigyelest az is ront meg feszultebb leszek .

Neha dadogok , tevelygek az epuletben idönkent , vagy hallom h beszelnek velem de nem erzekelem h mit mondanak igy sok info elmegy mellettem .

Tudnak a problemamról es szégyellem ilyenkor fantazialok h megölöm magam. .

Szerintem igy nagy jövöm nincs a munkaban!!!!

Gyerekkoromtól szórakozott vagyok, az utóbbi évek se voltak könnyuek .

Szégyellem mert sokszor gúnyosan mosolyognak rajtam ahogy szerencsetlenkedem.

Segitseg! Mas is volt igy , van ebböl gyógyulás? Mi az isten törtenik velem ?

Mintha kimerult lennek pedig pihenek eleget . Ketsegbe vagyok esve



2017. nov. 13. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem te nemes egyszerűséggel pánikolsz.

Nekem bipoláris zavarom van, én mondjuk sajnos teljesen munkaképtelen is vagyok miatta... rengetegszer próbáltam visszamenni dolgozni, de mindig ez volt, amit te is írsz, amint kicsit felhergeltem magam,. már azt se tudtam, hol vagyok, láttam ahogy beszélnek hozzám de nem értettem, hogy mit mondanak. Szédültem és teljesen megszűnt a tér és mélységérzetem, ezért valószínű vezetni sem tudnék. Ez teljes agyleállás.

Azt javaslom neked, hogy menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez ha gyors megoldás kell a problémádra, ez nem szórakozottság, hanem tömör stressz.

2017. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam amúgy a legkellemetlenebb az volt, amikor fagyis pultban álltam. Háromszor kérdeztem vissza, hogy mit adjak, mert egyszerűen nem fogtam fel, hogy mit mondanak. Nem tudtam két gombóc fagyit megjegyezni annyira rosszul voltam. Pedig a hétköznapokban egyébként egy okos embernek tartanak számon.

Akkor letettem a kötényem és hazamentem, ami nem megy, nem kell erőltetni.

Nálam ez az alap problémák miatt nem kezelhető, de hidd el, ha nálad oldják a stresszt, minden oké lesz :)

Ne add fel!

2017. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szivböl
2017. nov. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!