Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mással is volt már ilyen,...

Mással is volt már ilyen, hogy szeretett egy munkahelyen lenni, de otthagyta mert nem a szakmája?

Figyelt kérdés
Énnálam volt ilyen, hogy minden jó volt, normális vezetőség, normális kollégák, reggeli humorizálások, jó túlóra volt, de azt normálisan fizették, fizetés is jó volt, munka jellegéből adódóan jatt is volt, mégis otthagytam, mert nem a szakmám, szakmámba mentem vissza itt viszont tudtam kik lesznek a kollégáim, meg a főnököm.
2017. nov. 15. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, de ebbe most mi a pláne (?) van egy eredeti szakmád amibe gondolom nem tudtál elhelyezkedni, átmeneti állapotként más területen dolgoztál, aztán amint lehetőséged adódott visszatértél a gyökerekhez.


Kényszerből voltam ilyen helyzetbe. Kizártak az eredeti szakmámból itt ahol lakom és estem keltem mindenkiféle más területen.

2017. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenféle *
2017. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évek óta próbálok lehetőséget kapni a szakmámban és gyűjteni a referenciákat. Elvagyok a mostani helyen is, kell a pénz, de elegem lett ebből a munkatípusból és mindenképpen váltani akarok a szakmámra, akkor is, ha kezdőnek fogok számítani, pedig eddig is rám sóztak szakmai feladatokat itt is, máshol is, csak mégse az a munkaköröm. Ami a munkaköröm, abban tapasztaltnak számítok, de elegem van belőle, akkor is fáradtnak érzem magam, amikor egyébként nem kellene annak lennem, ez kiégéshez vezet, mást akarok csinálni kész. Tehát elvagyok, jók a kollégák, fizetik a túlórákat, de nem akarom ezt a fajta munkát tovább csinálni, tehát váltani fogok, amint lehet, de kizárólag szakmára.
2017. nov. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Évek óta próbálok lehetőséget kapni a szakmámban és gyűjteni a referenciákat. Elvagyok a mostani helyen is, kell a pénz, de elegem lett ebből a munkatípusból és mindenképpen váltani akarok a szakmámra, akkor is, ha kezdőnek fogok számítani, pedig eddig is rám sóztak szakmai feladatokat itt is, máshol is, csak mégse az a munkaköröm. Ami a munkaköröm, abban tapasztaltnak számítok, de elegem van belőle, akkor is fáradtnak érzem magam, amikor egyébként nem kellene annak lennem, ez kiégéshez vezet, mást akarok csinálni kész. Tehát elvagyok, jók a kollégák, fizetik a túlórákat, de nem akarom ezt a fajta munkát tovább csinálni, tehát váltani fogok, amint lehet, de kizárólag szakmára.



Nállam az a vicc, hogy ugyan szakmámba sok helyen voltam, meg ahol most vagyok ismerősön keresztül kerültem, de vissza akartam menni a szeretett helyemre, viszont szakmámba vágóan találtam pozíciót, be is adtam, fel is vettek volna, meg mert a céges múltamból adódóan "tapasztalat" szóval én se gondoltam volna de a 2 együtt is létezik valamilyen szinten. Egyébként állami cégeknél vagyok, maszekhoz nincs az az isten hogy én vissza menjek, ja de egy cég van, de az meg nem hív "mert messze lakok".

Egyébként egy mélyen elgondolkodó ember típus vagyok, legapróbb dolgokba is keresem az értelmet/logikát, lehet jó egyébként, hogy eljöttem, mert hiába, hogy utólag jól éreztem magam, úgy mentem be, hogy na nekem 2 technikumom van, ez meg egy 8 általános betanított munka, csak épp kellett a pénz. Főnökömnek meg épp az ottani munkakörhöz volt max 1 szakmája, nem nézek le senkit, de azért na sok munkahely lehetne olyan mint ahol voltam. Tényleg ha nem néznék le a munkást, rendezett munkakör lenne, adnának szerszámot, eszközt akkor örömmel menne be az ember dolgozni...

2017. nov. 16. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!