Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan védekezzünk a kreténekt...

Hogyan védekezzünk a kreténektől a munkahelyen? Konkrét példa.

Figyelt kérdés
Egy idióta sértegetett a munkahelyen: "Mi az nem tudsz dugni?" - kérdéssel. Az ilyen idiótáktól hogy védekezzen egy nő?

2017. nov. 9. 01:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Vágj vissza neki:

- Biztos te sem tudsz, mert ha tudnál, nem beszélnél róla ennyit, hanem csinálnád.


VAGY


Tudni tudok, csak nem veled. Talán, ha vonzó lennél, de így, hááát...hagyjuk

2017. nov. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy ideig én is belementem a játékba mert annyi kretén van és olyan bicskanyitogató dolgokat tudnak mondani, de nem éri meg a lelki békém feláldozni. Sajnos míg az ember közösségben van ezeket nem lehet elkerülni, veszekedni meg mégsem jó melóhelyen, ne is vedd emberszámba, ha meg súlyos a dolog akkor azt tessék jelenteni.
2017. nov. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Sokáig engem is megviseltek az ilyenek, aztán rájöttem, hogy az ilyen magát minősíti, persze önérzetemnek fájt, hogy "nyilvánosan ilyet lehet mondani nekem", de aki kevésbé szocializált, nem foglalkozik mások érzéseivel, ezért valószínűleg megbántani se lehet túlzottan.
2017. nov. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

A vezetőségnél jelezd, hogy se veled, se mással ne tudja megismételni.

A vezetőségnek ezt komolyan kellene vennie és intézkedni....

2017. nov. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

"Te ezt sose fogod megtudni."


"Valamilyen tanácsra szorulsz?"


"Tudsz róla, hogy kommunikációs gondjaid vannak? Akarsz róla beszélni?"


Megadnám neki egy tánc- és illemtan tanár elérhetőségét egy cetlin, úgy hogy mindenki lássa és hallja. Másnap jóóó hangosan rákérdeznék, hogy elvállata-e tanítását.


Aztán -mivel nem ment el a tanárhoz- megadnám egy pszichológus elérhetőségét neki, egy cetlin, h mindenki tudjon róla. Másnap rákérdeznék, hogy elválallta-e a gyógyítását, vagy menthetetlennek tartja.


Jó hangosan elmondanám valamelyik másik kollégának, h az is hallja, aki beszólt: "Sose vitatkozok idiótákkal. Lerántanak a saját szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

2017. nov. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Az ilyenek nem várják meg, hogy szituációba kerülnek, elmenekülnek, rád vágja az ajtót, az a baj, szóval nem tudom, mennyire lehetne kivitelezni a tanácsokat...
2017. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj de ez az a szint amivel nem is foglalkozom. Aki ilyen kerdest tesz fel azt valaszra sem meltatom....
2017. nov. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogyne tudnék, csak már túl tág a segglyukad a dinnyéhez
2017. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a cégednek etikai vonala jelentsd be, mint szexuális zaklatást, ha nincs, akkor HR, problem solved
2017. nov. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kérdezte, mi volt az előzménye?
2017. nov. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!