Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges buli lesz. Te hogyan...

Céges buli lesz. Te hogyan viselkednél, ha nagyon zárkozott vagy?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy céges bulink lesz és én csak pár hete dolgozom ezen a helyen, sajnos nem sikerült mindekivel beszégetni. Elég zárkozott vagyok és klikkek is vannak ezen a melohelyen. Sajnos az utobbi idöben én is elég sokat hibáztam. Te hogyan viselkednél?

2017. nov. 16. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

En mikor meghallottam, hogy lesz, kitalaltam valami kamu programot, hogy ne kelljen mennem.

Nem is szerettem ott dolgozni, par honap utan felmondtam.

2017. nov. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Én elmennék, beszélgetnék azokkal, akikkel egyébként is közös munkát végzek (tehát a közvetlen kollégákkal), majd egy-másfél óra múlva lelépnék.
2017. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is kitalálnék valami kamu programot és nem mennék. Az oszt.találkozókra se megyek el soha.
2017. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-dik véleményét osztom. Főleg ha maradni szeretnél még és nem felmondani..
2017. nov. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

kedves Kérdező, én se vagyok vmi nagy beszélgető a munkahelyen, tavaly meg is mondtam a vezetőmnek, hogy nem megyek a buliba. Miért? Mert nem alakítottam ki senkivel olyan kapcsolatot, hogy ott legyek. Csak nézett és ott is hagyott. A vége az lett, hogy a főnök - nem a vezetőm - szólt, hogy írjam fel csak magam, mert lassan nem is tudja, hogy ott dolgozok. A vége az lett, hogy ő írt fel, hogy megyek. Hát, ha neki ennyire fontos, akkor elmegyek. Nyilván, ha már megszervezi a cég, akkor örülne, hogy ha nem 10% lenne ott a bulin. A kollégáim, akik nem járnak ilyen céges bulira, karácsonyi buli volt, mondták, hááát, mindenki részeg lesz, egyik megkettyinti a másikat, némelyik gusztustalan lesz, tisztára kíváncsivá tettek, én is részt szerettem volna venni a "fertőben".


Végül mi lett? Még táncoltam is 3 kollégámmal, a főnökkel intettünk, néha kimentünk beszélgetni, akkor 1 kollégám rajtam támaszkodott, a másiknak inkább kivettem a kezéből a sört, hogy eleget ivott, elmentünk táncolni, de akkor sem esett rám, a keze nem a bugyimban volt, a következővel ott "ismerkedtünk" meg, vagyis addig köszöntünk, azóta már beszélgetünk is, ne gondolj semmi extrára, kerülöm a kollégákkal az extra témákat.


Szóval, ha dohányzol, akkor úgyis kint fogsz beszélgetni. Ha szereted a sört, italt, akkor megint. Ha táncolnál, akkor a parketten leszel. Ha az előbbiek közül egyik sem, akkor legalább annyira menj el a buliba, hogy lásd, nem biztos, hogy "fertő" van ott. Nem mondom, hogy sehol nincs, munkahely függő.

Nálunk is volt, aki épphogy cicifixben jött, táncolt is a főnöktől kezdve mindenkivel, és? Láttam, legalább jól érezte magát. Igaz, némelyik megjegyezte, hogy visszafoghatná magát. Vajon rám mit mondhattak? Pedig én is végigtáncoltam az estét. És? Nem cicifixbe mentem, de szoknyába, blúzba.

Ne hagyd ki, egy estét kibírsz és tudod, hogy miről maradtál volna le. Ne legyél károgó.

2017. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mivel csak pár hete dolgozol ott, akkor vagy kimented magad a helyzetből, hogy már fél éve lekötötted magad másra vagy kihasználod a helyzetet arra, hogy kilépj a komfotzónádból és kicsit elmélyítsd az ismeretséget.

Én mivel rühellem a céges bulikat, az első verziót választanám.

2017. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

LOL a sok kamus! :D

Miért kell hazudni? Miért nem lehet egyenesen megmondani a főni szemébe? Amúgy ne higyjétek, hogy nem tudja, hogy hazudtok - 90%-ban simán látja, hogy honnan fújnak a szelek.


Én céges bulira elmentem, jó volt. Viszont nem rég szervezett a cég 3 napos kirándulást, én megmondtam a főnöknek, hogy köszi, bocsi, de nem, én nem érzem ott jól magam. Aztán végül úgy alakult, hogy más okok miatt, elmaradt a kirándulás.

2017. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt csináltam, amíg nem volt beszélgetőtársam, hogy már az elején elhintem, hogy kevesebb ideig tudok maradni, 1-2 emberrel jópofizom, iszom vmit, aztán szépen balra el.
2017. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket nem hagyom ki.

Eddig még mindig feltaláltam magam, volt beszélgető partner.

próbáld meg kibírni azt a pár órát a társasággal.

Ha csak figyelsz, rohadt sok dolgot észre veszel. Ki mennyire nyalis a főnökök felé. ki mennyire szeretei a " potyát ".


Én már azért is szoktam elmenni, mert nem keressük magunkat halálra. :'(

És azt a " rendezvényt én saját " magamnak kifizetem. Miért ne fogyastanám el???

Megdolgoztam azért az egy tál ételért. Piát azt hagyjuk, mert a kollégák gondoskodnak arról.

2017. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!