Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már arra példa, hogy...

Volt már arra példa, hogy valaki berúgott a céges bulin és a következő munkanapon kirúgták?

Figyelt kérdés
Berúgtál és ezért kirúgott a főnők. Jártál már így ? Ha igen, akkor itt névtelenül elmesélheted a történetedet.

2017. szept. 13. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én rúgtam már be, úgy hogy nem szoktam inni, de ha iszok akkor mindenkivel iszok/koccintok egyet, aztán a délben kezdődő bulin már délután 2kor okádtam a gyár előtt :D szekáltak miatta sokáig, de nem rúgtak ki. Már nem ott dolgozom, magamtól jöttem el, de nem emiatt :)
2017. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem

De amúgy volt olyan munkatársam, aki céges bulin nagyon nyomult az egyik főnökünkre. Folyton vele akart táncolni, és egyszer beszólt a feleségének, hogy kopjon már le róla (mármint a pasiról).

Nem rúgták ki

2017. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

xDD


Te jó ég..

2017. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Még nem láttam ilyet, de nyilván megeshet. Bár az tuti, hogy a kedvenc puncsos úgy rúgik be, ahogy akar, nem lesz elküldve.
2017. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Csak az egyik anyagmozgatót tőlünk, aki részegen egy targoncával egy raklap cementet tett a főnök Passatjának tetejére, azt szépen kilapítva. :D


Mondjuk őszintén bevallva, szerintem elég sokunk titokban inkább gratulált volna neki. :D

2017. szept. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Azt hiszem eddig még csak 1 embert küldtek el, mert melo idő alatt ittas volt. Kérdezték tőlem : Nem láttál semmi gyanúsat? Nem éreztél alkohol szagot? Nem láttam semmit.

Ha éreztem volna se árulkodok. Mellesleg a szagtalan alkoholt iszik valaki, csak a szonda mutatja ki. Őt elküldték.


Raklak cement az autóra? Akkor nem népszerű az a főnök, ha titokban örültek páran neki. ( biztos hogy részeg volt a targoncát vezető? Aki ilyent csinál, józanul teszi )

Totálkáros lett. Nagy kaland, biztosító fizetett bizonyára.

Mellesleg lehet neki is gyalogolni, egy közeli parkolóban kellett volna hagyni.

2017. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Benn volt már pár sör, józanul szerintem tuti nem tette volna meg.


Biztosító fizetett, de amennyire tudom nem konkrétan ez volt előadva, hogy egy részeg munkás tette rá.

2017. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!