Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyetek felkerült a NAV...

Munkahelyetek felkerült a NAV feketefoglalkoztatók listájára - rákérdeznétek? Rá mernétek kérdezni?

Figyelt kérdés

Itt NAV friss aktuális feketefoglalkoztatói listája. Nevekkel címekkel. Félreértés kimagyarázásnak nincs tere. Ide azon cégek kerülnek fel akik munkaügyi ellenőrzésen lebuktak mert be nem jelentett embert foglalkoztattak.


Be nem jelentett alkalmazottat foglalkoztatók nyilvánosságra hozatala

[link]


Ott van a munkahelyem is.

Névvel címmel.


Ti rá mernétek kérdezni a főnöknék mégis mi ez? Csal? Feketén foglalkoztat?

Ezek szerint csal.


2017. nov. 18. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kérdeznék rá. Azt le tudom ellenőrizni enélkül is, hogy be vagyok-e jelentve, ez volt az első dolgom, miután aláírtuk a szerződést, hogy megnéztem. Ha azt látom, hogy felkerült a listára, szépen elkezdek másik munkahelyet keresni, aztán felmondok, amint van másik helyem.
2017. nov. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na jó de akkor úgy is meg lehet közelíteni hogy ha én be vagyok jelentve akkor mit érdekel ogy más meg nincs bejelentve. ÉN be vagyok más számít?
2017. nov. 18. 10:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ez a munkavégzésedre nincs kihatással, akkor nem sok közöd van hozzá. Elcseszte a főnököd, most így járt, szív pár évet. Mivel lebukott, a helyzet valószínűleg rendeződött, így neked teendőd nem sok.

Ha viszont olyan munkakörben vagy, ahol a cég megítélése fontos (pl. értékesítesz valamit), akkor nyugodtan beszélj erről.

2017. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nincs közöm a másikhoz. Hogy a munkáltató miért nem jelenti be a másikat, az lehet azért van, mert én kiharcoltam, és jobban fájna neki, ha távoznék a be nem jelentés miatt, mint az, ha kifizeti az adót utánam, de lehet egyszerűen azért is, mert valamiért elfelejtette, de mindenki másnak egyébként rendben van a bejelentése a cégnél.
2017. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"mert valamiért elfelejtette"


Na ne. ezt te se hiszed... elfelejtette a tökömet...

direkt nem jelentette be hogy elcsalja a munkáltatói járulékokat.-

2017. nov. 18. 12:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Amíg én rendesen megkapom a fizetésem teljesen hidegen hagy.
2017. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Amíg én rendesen megkapom a fizetésem teljesen hidegen hagy."


Na de aki feketén volt ott alkalmazott az is "rendesen" megkapta a fizetését... csak épp bejelentve nem volt.

Kérdés tudott-e róla a szegény melós vagy sem...


lehet úgy vonták tőle adót tb-t hogy minden levont pénz a főnök zsebében landolt?

2017. nov. 18. 12:55
 8/13 anonim ***** válasza:
HAHAHA...Munkaügyis kamukérdező.
2017. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki nem ellenőrzi le, hogy ténylegesen be van-e jelentve, az így járt, meg is érdemli! Ennyi esze legyen már az embernek, könyörgöm!
2017. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

És mi van azzal aki tudja hogy nincs bejelentve de nem mer szülni mert tudja ha szól szóvá teszi ki is rúgják és akkor hova megy.. a semmibe?

ha más nincs?

2017. nov. 18. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!