Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti rákérdeznétek a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rákérdeznétek a helyemben erre?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátom elvileg már nincs együtt az exével..De az ő afatlapján nincs az kint mert elvan rejtve de az exének kint van,hogy ő vele van... Tudom nem ezzel kell foglalkozni de elgondolkoztató kicsit...
2016. jún. 9. 12:20
 1/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Hmmm... én nem gondolkodtam el rajta. Az ex egy külön intézmény.
2016. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja csak egy albérletben is lakik vele.. :D
2016. jún. 9. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:

# 2

Azért ez nem semmi... x)

2016. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá! Ha jól tudom, ahhoz, hogy kint lehessen mindkét fél jóváhagyása kell, akkor ha a barátod ezt visszavonja a csaj nem tudja kitenni!
2016. jún. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan együtt laknak? Kérd meg a barátod, hogy vigyen haza! Ha hazavisz, nincsenek együtt, ha jön a kifogás, akkor Te is tudod...
2016. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom az utolsót, a mély víz egy remek megoldás. Kivéve ha félsz, hogy nem is annyira biztos az, hogy együtt vagytok, amennyire.
2016. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elvileg azert laknak egyutt mert a draga baratom melohelyet valtott es keves a fizetes es most megy masil munkahrlyre es ha ott megkapja a fizetest eltud koltozni... Mert az allitolagos exe nem fog elkoltozni...de itt ahol most felmondott csak fel honapot dolgozott ezert a felet kapta a fizetesenek az meg nem eleg arra h elkoltozzon es meg is tudjon elni.... De mar kerdore vontam es en is ugy tudom csak akkor tud kint lenni valahol valakinel a neve h vele van kapcsolatba ha a masik fel jovahagyja.
2016. jún. 9. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki vigyen haza és kiderül!
2016. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na?
2016. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!