Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a párom az exéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a párom az exéről tölt le képeket? Szerelmes lehet, még belé? Rákérdeznétek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tartom személy szerint normálisnak.

Naná, hogy kérdezz rá! Jogodban áll abszolút tudni! Természetesen a kérdés hangneme és tartalma ne legyen szemrehányó, mert csak ellenállást fog kiváltani.

Készülj rá fel kicsit, mondd meg a páridnak, hogy van-e egy fél órája, beszélgetnél vele kicsit. Tálald normális hangnemben:

"Észrevettem hogy ez és ez történt és ez engem nyugtalanít. Szeretném megtudni, mi enneke az oka stb."

2017. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Én szakítás után töröltem az összeset, nem még újat töltöttem le! :D Engem is zavarna.


Mindenképp megbeszélném a dolgot, mert annyit minden kapcsolat megér...Bár lehet, hogy annyi lesz ez, mint halottnak a csók.


21/L

2017. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom az ex tette ki a szűrét... akkor te csak átmenetileg vagy az életében
2017. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem normális.

Bevallani nem fogja, még ha igaz is. Valószínűbb a kitérő válasz, esetleg meghunyászkodás, ígéret, képek letörlése később ismét letöltése. Nem ritka más "szép" nők képeinek letöltése sem. Kérdés, hogy elviseled-e.

Náláunk 3,5 évig ment a buli, miután már észrevettem, persze nem ez volt a fő oka, de jelentősen mérgezte a kapcsolatunkat.

2017. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Hàt én nem nagyon huznàm az időmet egy ilyen személlyel!Nekem az jön le a viselkedéséből hogy még nincs tul az exén és nincs ló akkor jó szamàr is !
2017. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se vagyok lélekben túl az exemen, de nem töltögettem le róla képeket, miután ő kidobott engem. 3 éve szenvedek azért mert egyedül lettem hagyva.
2017. ápr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29 éves éves leszek, de sosem tettem volna tényleg, hogy letöltsem, kb 1 évig hagytam meg a képeket, de akkor se lesegettem őket. Minek töltsek le róla? Elárult, és soha nem jönne vissza. Utolsó voltam..
2017. ápr. 28. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!