Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti rákérdeznétek erre a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti rákérdeznétek erre a régi dologra, vagy merüljön már inkább feledésbe?

Figyelt kérdés

Ha pár éve lett volna valaki, akivel jóban voltatok és anno elhívott titeket valahova és ti fiatal, naiv fejjel félreértettétek, hogy az randi és utána nagyon cikin éreztétek magatokat emiatt.

Most már másik városban laktok, néha ráírtok egymásra (kb félévente egyszer), csak hogy kivel mi van. Találkozni már biztos nem fogtok az életben.

Ti rákérdeznétek kíváncsiságból, hogy anno minek szánta azt a találkozást? Azóta ti párkapcsolatban vagytok már és nem is akartok semmit az illetőtől


2017. aug. 30. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges
2017. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben már nem kérdeznék rá, mert nem érdekelne.


21/L

2017. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintetek fura, ha érdekel? Egyszerűen kíváncsi vagyok, mert a jelenlegi párom az első párom, nagyon tapasztalatlan vagyok és szeretném tudni, hogy félreértettem-e anno a dolgot
2017. aug. 30. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég fura, hogy ennyi idő után is érdekel és nem tudtad lezárni, főleg, hogy azóta párod is lett. Teljesen felesleges megkérdezni szerintem, de te tudod.
2017. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem ő egyáltalán nem érdekel, nem.is akaeok semmit tőle, egyszerűen nekem ez egy ciki helyzet volt és szeretnék tanulni belőle
2017. aug. 30. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!