Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit jelent, ha kolléganőm...

Mit jelent, ha kolléganőm elhúzódik tőlem?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Tegnap az egyik kolléganőm le akart venni valamit a felső polcról és fölmászott egy létrára. Majd észrevettem és odamentem, hogy segítsek. Mondtam neki, hogy fogja meg a kezemet, hogy könnyebben le tudjon jönni. Erre ő a háta mögé tette a kezét, majd inkább a polcba kapaszkodva mászott le. Ennyire irtózna tőlem? Mit gondoltok?

2017. nov. 21. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, hogy a főnöke vagyok.
2017. nov. 21. 20:30
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Félre értette vagy feminista (nekem nem kell segítség alkat) esetleg szégyenlős.

Vagy csak büdös vagy és izzad a tenyered :D

2017. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Talán előny lenne, ha nem zaklatnád szexuálisan, visszaélve azzal, hogy főnök vagy. Undorító vagy. Menj qrvázni, ne a munkahelyeden akarj nőzni!
2017. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
3-as, te hülye vagy
2017. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak simán feszengett a helyzettől, ha belegondolok, hogy valakinek a kezét fogva lépegetek le egy létráról – hát elég béna szitu. :)

Egyébként én nem szeretek fizikai kontaktust létesíteni, oké, kezet fogok, de pl. a barátaimmal (vagy pláne alig ismert emberekkel) a puszilkodás feszélyez, nem szeretek túl közel ülni/állni másokhoz, hozzájuk érni, pedig nem vagyok autista.

Szerintem legközelebb, ha segíteni akarsz ilyen szituban, kérdezd meg, segíthetsz-e, és majd ő megmondja, vagy max a létrát cipeld oda és a helyére…

2017. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy utálja ha hozzáérnek, te pedig túlzottan magabiztosan nyáltál és ha nem rántja el a kezét akkor te megfogod engedély nélkül.


Egy lehetőség hogy biztonságosabbnak tartotta a polcot megfogni, mint a kezed. Ami teljesen érthető lenne, hiszen az sokkal stabilabb mint egy emberi kéz.


Talán még az lehet hogy idegesíti hogy mindig mindenki segíteni akar neki, pedig nem is kéri. Én is utálom pedig súlyos beteg vagyok, szóval egy egészséges felnőtt embert biztos jobban zavar.

2017. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!