Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lejárattam magam help, mi legyen?

Lejárattam magam help, mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy kollegam ( ferfi de lenyegtelen) aki sokat segitett nekem es ma mikor elmentem mellette megpusziltam varatlanul magyarázat nelkul , arcon , en se ertem pontosan miert , latta egy kollega mit lehet mondani erröl ?

Ég a képem még félreértik . Tenyleg csak hálás voltam , nem akartam kikezdeni vele .

Velemenyek? Mit szólnak most ?



2017. nov. 23. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem szokták az arcon puszit komoly kapcsolatnak tekinteni. Szerintem semmit.
2017. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy azt hinnek hogy van koztetek valami,az arcra puszi olyan baratias :D

En is pusziltam mar meg kollegamat mindenki elott,de tudtak hogy baratok vagyunk semmi tobb.

2017. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dongaben ***** válasza:
Egy puszi az arcra, az hétköznapi. Mondjuk, az, hogy te milyen nemű vagy, azt nem írtad... Ma már az is napi szintű, de vannak sokan, akik nem tolerálják a másságot.
2017. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyen vagy viselkedj normálisan a férfi biztosan nem úgy gondolja mint te ezért nem lesz nő és férfi között barátság soha.A kolegák meg már össze is hoztak titeket kébzeletben jó nagy szívás lesz ezzekután a munkád de csak magadnak köszönheted.
2017. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nőként tetted, akkor szerintem senki sem fog egy puszival foglalkozni, max ha lesmárolod akkor gondolhatják hogy van valami, ha emg férfiként tetted... hát akkor szerintem hamar fognak terjedni dolgok.
2017. nov. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan nagy dolog. Nekem hosszú táppénz után mondta egy kollégám, aki felettem dolgozik, hogy végre itt vagyok, semmi puszi? Nyakába borultam, adtam neki és mentem tovább. Azóta se hallottam kettőnkről semmit.

Nem járattad le magad, ne foglalkozz vele, ne égjen az orcád miatta! :))

2017. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat ! Most mar nem leszek öngyi
2017. nov. 24. 23:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm helyett elég sokszor mondom : Puszillak.

Nem nyomtam neki 1 se a valós értelemben.

Ha kibeszélnek ezért, lelkük rajta. Ti tudjátok hányadán áll a kapcsolatotok.

Ha szikrázik a felhő körülöttetek, na akkor lehet esetleg pletyizni. Ne foglakozz azzal mit is szólnak.

De akkor is, nem sok köze van ehhez bárkinek is.

Ha " enyelegsz vele nyílvánosan ", az már botrányos.

2017. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Ezt csak az értheti félre, aki félre akarja érteni.
2017. nov. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmit nem kell mondani róla.Magyarázkodásnak vennék.Aki félre akarja érteni,az úgyis ezen fog csámcsogni,a magyarázkodás meg csak olaj a tűzre.Ha elég értelmesek a kollégáid,akkor nem foglalkoznak vele.
2017. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!