Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért jó egy főnökben hogy...

Miért jó egy főnökben hogy szemét legyen?

Figyelt kérdés
Vannak olyan főnökök akik borzalmasak direkt rosszindulatúak szemetek. Abszolút nem igazságosabb és csak szivatják az alkalmazottait olyan stílusra motor egy ilyen főnöknek. Mi a jó abban hogy így viselkedik miért jó a másikkal szemétnek lenni?
2017. okt. 21. 06:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a vezetést, mint tanulható tudományt nem ismerik el. Valamint hiányos maga a háttérkultúrája (kommunikáció, empátia, és a közgazdasági felkészültség stb) is.


A főnököd ennyit tud, erre képes. Ez a maximuma. Lehet, h menthetetlen. Tanuld el tőle, hogyan ne légy főnök. És lépj tovább, keress másik munkahelyet.

2017. okt. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdés helyesen: "Miért jó egy főnöknek, hogy szemét legyen?"


Én is mostanában akartam feltenni ilyesmi kérdést. Mert számomra is elég érthetetlen. Ha én főnök lennék, nekem jobban megérné és logikusabb lenne, ha az alkalmazottak részéről tisztelet övezne, rendes emberként emlegetnének, mint hogy egy gennyláda legyek a szemükben, akit, ha büntetlenül megtehetnék, sz*rrá vernének az utolsó munkanapon. Arról nem is beszélve, hogy ha stresszben és kvázi rémuralomban tartom őket, jobb eséllyel történnek hibák, és a munkamenet is csak döcögősen halad. Az egyetlen értelmes magyarázat, ami elképzelhető, hogy nehéz gyerekkort és/vagy diktatórikus szülői nevelést akar kompenzálni.

2017. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha olyanok lennének a vezetők, mint ti, akkor nem lennének főnökök úgy, ahogy ti sem vagytok azok. Nem sértésnek szántam.
2017. okt. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: Tehát csak gorombáskodó-hatalmaskodó emberből lehet főnök? Azért ez sem igaz, mert akadnak rendes főnökök is.
2017. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 Elvétve lehet, de a többségre azért nem ez a jellemző valljuk be.
2017. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jól tetted fel a kérdést! Igen, az ilyen típusú emberekre azt mondjuk, hogy főnök. Aki értelmes, normális az a vezető!
2017. okt. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alain Delon ***** válasza:
Ez munkaterülettől erősen függő dolog a mi cégünknél. Van olyan, ahol belefér a szemétség, van, ahol nem.
2017. okt. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 Az ilyenek emberek, mint te a legrosszabbak. Utálom a fajtád, pontosan emiatt a hozzáállás miatt vannak ilyen sz..r főnökök...
2017. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!