Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek Cristiano Ronaldo...

Szerintetek Cristiano Ronaldo és Messi viszonya valóban rossz vagy csak a média fújja fel a dolgot? Lehetséges az hogy az életben jóbarátok és akár még szívesen játszanának egy csapatban is.

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jóbarátok de rosszban sincsenek. Talán játszanának egy csapatban, de Ronaldo nem bírná évekig hogy nem ő az elsőszámú sztár.
2016. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igen én is így gondolom, de ha egy mellett játszanának a kölcsönös tisztelet is segítené az önzetlen , önfeledt játékukat. Azért ők is emberek érzelmekkel. Tökéletesen jól tudják hogy jelenleg ketten istenek a fociban, jó lenne őket együtt látni önzetlenül. Juve szurkolóként mondom az lenne a világ legerősebb támadószekciója
2016. jan. 12. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem utálják egymást, de az összes eddigi nyilatkozatukból amit eddig olvastam, nekem úgy tűnik ha egy nagyon minimálisan is, de Ronaldo jobban foglalkozik Messivel, mint fordítva. Szerintem totál semleges viszonyban vannak, de ha a PSG-ben együtt játszanának akkor akár olyan viszony is kialakulhatna köztük, mint anno Ibra és Messi között. Ugye Ibra-nak sem volt kicsi az ego-ja és mégsem a "kisdiktátor" Messi miatt távozott, hanem Guardiola miatt. Az argentinnal a mai napig jó a viszonya (lásd: aranylabda szavazatait).
2016. jan. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ronaldinhoo válasza:
Nézd meg a Cristiano ronaldo önéletrajzi filmét.A végén messi még ronaldo gyerekét is megpuszilja és érdeklődik ronaldo sérülése után.De ronaldo is nyilatkozta hogy nem riválisként tekint rá.
2016. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!