Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz lenne? Ötletek?

Szerintetek gáz lenne? Ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyjából egy hónapja tanulok mint tetováló. Van egy mentorom aki, tökrendes , kedves és türelmes. Emberileg is nagyon jó ember. Szerintetek gáz lenne ha vinnék be neki, 1-2 hamburgert vagy nem tudom... Sajnos, még annyira nem ismerjük egymást. Mit gondoltok? Csak szeretném megköszöni hogy ott tanulhatok... Azt tudom hogy szeret enni. 21F

2017. nov. 30. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

“Keress kérdéseket hasonló témákban: férfi, nő, barátság, kolléga”


Nőnek hamburgert? Fura lenne.Pláne ha van csak egy pici túlsúlya. Édességet szoktak adni, az elfogadottabb.

2017. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ferfinnek lenne. 😂 Ingyen tanulok ott. Ez a legkevesebb h valamit veszek nekik...
2017. nov. 30. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább hívd meg valamire. Akár amburgerezni. (Nem enném meg, ha hoznál nekem Hamburgert.)
2017. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor nyugodtan,miért ne?! Együtt megeszitek pl.
2017. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!