Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha 53 sikertelen...

Mit tennétek ha 53 sikertelen állásinterjú után végre kapnátok egy állás, de még a próbaidő alatt kirúgnának titeket?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Először leginkább szrul érezném magam. Utána kiborulnék. Majd tovább keresnék munkát.
2017. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szántóvető ***** válasza:
84%
elmennék mosogatónak külföldre.
2017. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Elgondolkoznék rajta,hogy mit csináltam rosszul ,és hogy biztosan ez e az amit csinálni szeretnék.Elgondolkoznék hogy mi az álmom.A célom amit el szeretnék érni. Kitűzném magam elé és addig nem nyugodnék míg el nem érném!!Küzdj az álmodért!A nehéz munkának megvan a gyümölcse!
2017. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
A legrosszabb amit ilyenkor tehet az ember, hogy elkeseredik és föladja. Nem szabad. Számításba venném a kirúgásom/elutasítások tényezőit, hogy ÉN mit csinálok rosszul, hogy tudnék rajtuk változtatni, és ezek fejében keresnék tovább. Magyarul tanuld meg észrevenni a hibáidat és tanulj belőlük, csak így léphet az ember egyről a kettőre.
2017. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Úgy kell hozzállni, hogy az ember mindig tanuljon a hibáiból és törekedjen a legjobbra. Ha csak 1000. alkalommal jön össze, akkor 1000.-re jön össze. A lényeg, hogy csak a cél lebegjen a szemed előtt és nem fognak számítani az akadályok. Engem az elmúlt jó másfél évben kb 1000* vertek át, pitiáner csalóktól kezdve, profi csalókig, kiforgattak minden pénzemből, egy életre szóló leckét kaptam, de nem adom fel, jelenleg nullán vagyok, de csak az lebeg a szemem előtt, hogy helyrehozok mindent és talpraállok!
2017. dec. 5. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Na, elmesélem, hogy én mit tettem. Úgy gondoltam, hogy feladom ismét a szakmámat, nem először már. Jelentkeztem gyárba (nem először és nem kellettem), jelentkeztem egy tanfolyamra és váltottam. Tele voltam tervekkel, az új élet reményében, aztán pofára estem, ugyanis nem tudtam elhelyezkedni vele, vagy csak annyira és olyan munkakörben amiért nem is lett volna szükség arra, hogy meglegyen a tanfolyam. Aztán munkanélküli lettem, jól megrugdaltak, a földbe döngöltek, nem először már. Még mindig a béka segge alatt vagyok.
2017. dec. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Atomjaimra hullanék, majd összekaparnám magam a romjaimból és folytatnám az álláskeresést. Erősen támaszkodnék a hozzám közelállókra (család, barátok). Arra gondolnék, ha kirúgtak, akkor bizonyára úgy volt rendben, hosszabb távon nekem sem lett volna jó az a hely.
2017. dec. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, nem tenne jót a hangulatomnak... Ennek ellenére, jobb ötlet híján, megint nekiállnék az álláskeresésnek.
2017. dec. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Depresszióba esnék, de keresnék másik munkát.

Ha nagyon kilátástalan lenne a helyzet, elmennék valami sz4r gyári munára ahol biztosítanak szállást. Amint pedig lenne jobb, lépnék.

2017. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
58%

Első gondolatom az lenne: Mit csinálok rosszul?

Második gondolatom:hogyan változtassak?

Ezek után kimásznék a gödörből, befejezném az önsajnálatot és elkezdenék megoldást keresni.

2017. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!