Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúghat azért a főnököm mert...

Kirúghat azért a főnököm mert már elegem van abból, hogy mindenhol a csótányok mászkálnak a munkahelyen és haza megyek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. nov. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de utána nyugodtan szólhatsz az ántsz-nek.
2017. nov. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

3 hónapja tiszta csótány minden..

Arra nem képes, hogy hívjon csótányirtót, egyáltalán nem érdekli.

Mondjuk neki a másik kolléganőmmel hogy jó lenne intézkedni mert minden tele van csótánnyal, erre az a válasza, hogy "nem baj" és ennyivel elintézi.

2017. nov. 29. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Akkor mondj fel, ilyen egyszerű.
2017. nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel nem teljesíted a munkaszerződésben / munkaköri leírásban foglaltakat.

Viszont te meg bejelentést tehetsz, hogy a munkahelyen az alapvető egészségügyi feltételek sincsenek megteremtve. Ő jobban fog szívni a büntetés miatt, mint te a kirúgásért.

2017. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként a helyedben nem rúgatnám ki magam, hanem rendkívüli felmondással távoznék, az indoklásban megemlítve a csótányokat. + azonnal tennék bejelentést a megfelelő hatóságnál, már csak azért is, hogy ha perre vinné az azonnali rendkívüli felmondást, akkor legyen ellene hiteles bizonyíték.
2017. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom kirughat e. De ezek a dögök villanykapcsolásra jönnek elő. Illetve mozognak.

Volt nálunk csótány irtás, szerintem nncs azóta.

6-os válasz is nagyon jó...

ANTSZ csak bejelentésre jön ki melohelyekre. Lenne mit kritizáljanak.

Büntetést ha van, mellényzsebből előrántják. Fizuemelést kérnének a dolgozók, szívszélütés kerülgetné őket...

2017. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kirúghat, de én meg bejelentést tennék a megfelelő szerveknél.


Hozzánk ma jönnek rovarirtók a lépcsőházba (kiírás szerint, és remélem, tartják is az időt, mert nem kapok minden napra szabit), mehetnek utána hozzátok is. :-)


Na jó, viccet félretéve, pár helyet már bezárattak egészségügyi problémák miatt, rovarok miatt... Nemrég egy pékségben vásárolt sütibe sütött csótány fotóját láttam közösségi oldalon, a vásárlók meg elmaradoznak, joggal, nem szeretjük az ilyen extra hozzávalókat.

2017. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egy irodáról van szó egyébként és egy raktár helységről .

DE ebben az épületben van mellettünk egy étterem is.. Valószínű, hogy ott is vannak...

2017. nov. 29. 12:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel őket. Bár valószínüleg lefizeti a hatóságokat..


Amikor én jelentettem fel a volt munkahelyem a hatóságoknál a nem működő vészkijáratok miatt, ők is megúszták.

2017. dec. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!