Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti tanulni szerettetek vagy...

Ti tanulni szerettetek vagy dolgozni szerettek jobban?

Figyelt kérdés
Hol érzitek jobban magatokat, a munkahelyeteken vagy régen volt jobb az iskolában? Hol volt jobb a társaság? Hol leltetek több olyan emberre akikkel szerettek lenni? És hol volt több olyan, akiket ki nem állhattok?
2017. dec. 7. 09:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A tanulást jobban szeretem, mert akkor még érzed, hogy bármi lehet. Én sajnos nem jártam egyetemre, sőt a gimit is esti tagozaton végeztem, de mégis hiányzik az az érzés, hogy még mindennek az elején vagy, vannak álmaid. Ezért én most is tanulok, ha tehetem, igaz, "csak" tanfolyamokat végzek. És irigylem a huszonéveseket, akik egyetemre járnak, és álmodoznak. A végén persze mindenki "beletörik" a hétköznapokba, de az eleje olyan jó!
2017. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A középsulit imádtam, nagyon jó osztályunk volt és a tanulással sem voltak problémák. Az volt az első és utolsó közösség, ahol elfogadtak (mindenkit). A munkahelyemen nagyon sok a paraszt, kiutálnak akit tudnak, de a munkámat szeretem, csak a kollégák elől menekülök. Tanulni a mai napig tanulok valamit, pedig már lassan 20 éve érettségiztem. Fontosnak tartom a fejlődést, az új ismeretek megszerzését, a célokat.
2017. dec. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni szeretek jobban, önállónak lenni. amikor iskolába jártam, nem volt egy forintom sem, levetett ruhákban jártam, nem csinálhattam semmit és anyám folyton ordítozott velem. Ha kaptam egy rossz jegyet, azt hittem, itt a világvége. Amióta dolgozom, én osztom be a pénzem, én döntöm el, mit csinálok, mikor kelek-fekszek, a magam ura vagyok.
2017. dec. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Iskola de nem a papirok miatt hogy, jó életem legyen hannem mert érdekel.De most magán tanulo lennék mert legtöbb tanárt nem érdekli a tanitás.
2017. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem kellene pénzt keresnem akkor életem végéig tanulnék. Sokkal jobban inspirál az új dolgok megimserése mint a napi munka.
2017. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Eddig a azok vannak többségben akik az iskolát szerették jobban. Én azt vettem észre, hogy az iskola emberségben mérföldekkel jobb, mint egy munkahely. Amíg tanultam ezt soha nem gondoltam volna. Miért van olyan sok rosszindulatú ember a munkahelyen és suliba miért nem volt ennyi? Munkahelykedvelők: Leszámítva az anyagi gondokat, ha nem kellene pénzt keresni akkor is szívesebben dolgoznátok mint tanulnátok?
2017. dec. 7. 10:46
 7/21 anonim ***** válasza:
Nyilván iskolában egyszerűbb dolgom volt, tanulni nem nagyon kellett. Eltartott voltam, most jól keresek és élvezem hogy a magam ura vagyok. Közvetlen Kollégáim nincsenek, az iskolából pár baráttal lenne jó néha összefutni.
2017. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok... Ez szerintem nagyon függ azoktól az emberektől, akikkel körül vagy véve. Ha élvezed, amit csinálsz, lehet az munka vagy iskola is. Én az iskolába gyomorgörccsel jártam, rettegtem minden dolgozattól, számonkéréstől. Most kutyákkal foglalkozom, ha úgy vesszük, minden nap tanulok tőlük valami újat, sokst olvasok, tanfolyamokra járok... Azt csinálok, amit szeretek. Szóval, ha a tanulás arra vonatkozik, hogy szeretek-e új dolgokról olvasni, új módszereket, nézőpontokat elsajátítani, akkor igen. De ha az a kérdés, hogy visszasírom-e a matekórát meg az elmebeteg tornatanárt, akkor határozottan örülök, hogy megszabadultam tőlük.

Kérdező, gondolom, te népszerű diák voltál, sok barátod volt, vagy a tanárok szerettek. Ha a munkahelyeden nem sikerült beilleszkednek, megpróbálhatsz más munkát keresni, lehet, hogy máshol jobban sikerül majd együttműködni a kollégákkal.

2017. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Dolgoznek, sosem szerettem tanulni, csak az marad a fejemben ami erdekel is. Nem volt rossz a suli, sot a mostani tinikorszakhoz kepest csendelet volt, de meg igy is sokkal lazabb melom van, ha mindkettoert fizetnenek ugyanannyit, akkor is a jelenlegi melomat valasztanam.
2017. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
a kettőt együtt
2017. dec. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!