Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy külföldi ember szalagmunká...

Egy külföldi ember szalagmunkával mennyire tud tervezni az életben?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy még fiatal otthon lakik, de mondjuk 30 éves kora körül esedékes egy ingatlan vétel, emellett autót fenttartás.


Azért érdekel mert, itthon 85-110e ft-ból kivitelezhetetlen, ami azt eredményezi hogy a gyereknek a szülői házban kell élnie hogy idővel megörökölje az ingatlant, mert venni nem tudna.


2017. dec. 12. 23:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem nevezném hányadéknak... megvan a romantikája... nyakorlatilag a keleti park "budapestje" itthon is mindenki ott akar lakni, minden fiatal vándorol pesre(már aki nem elhagyja az országot) így aztán bőven az értékük felett tudják kiadni az albérleteket... bronxban és brooklinban ez a helyzet, harlemben lehet jóval olcsóbban is találni semmivel sem rosszabb környéken, pusztán a megítélése rosszabb... amúgy ez a gettózás sem helyes... én pl imádtam ott lakni, amíg véletlen nem mondod ki az n betűs szót,addig a fekák spkkal jobb fejek, mint bárki más... egy unalmas szombat este pl elég kimenni egy forgalmasabb bronxi utcára, biztosan talállsz pár ivó cimborát, vagy bekínállnak egy spanglival, vagy táncolhattok egy jót... főleg ahol spanyol ajkúak és fekák vegyesen laknak... na azokon a környékeken mindig garantált este a varázslatos jó hangulat, zene tánc vidámság mindig van... esküszöm nekem pont ez a "getto" hiányzik egyedül new yorkból... aki kérdezte, hogy urban legend e, na őt nem tudom, hogy pontosan mire is gondolt e... de az írásomból semmi sem az... a fekák harapnak az n betűs szóra... amúgy szerintem abszolút érthető, hogy mi az oka.
2017. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a keleti part... :D bocsi ŕészeg vagyok nem kicsit :D
2017. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!