Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek, ha szórakozott...

Mit tehetek, ha szórakozott vagyok és a munkám látja kárát?

Figyelt kérdés

Egesz életemben szórakozott voltam, intelligens is, szavaltam hosszú verseket a szinpadon gyerekkoromban, de mindig volt egy két baki a figyelmetlenségem miatt ( nem tudtam hol a mikrofon stb)

Emiatt megtanultam humorizálni, szórakoztatok mindenkit , a hibáimon röhögünk kész vándorcirkusz lettem.

Kompenzálok vagy akármi.

Egyetemet végeztem közben , es volt az életemben költözés , válás, sötét idöszakok, amikor is megtanultam elvonatkoztatni a problèmáktól és önmagamból eröt meriteni, épiteni önmagam, magamra találni.

Most munkát találtam de visszarázódni nagyon nehéz , az elvonatkoztatott Nirvana lelkiallapotból vissza kellett térjek a mindennapokba, ahol minden részlet számit, mindent meg kell figyelni, folyton valaki valamit mond, folyton valami történik. Eleinte nagyon kimeritett, volt h mar csak a szajmozgast erzekeltem, az infot nem, mostanra mar nem merit ki , söt feltöltödök a munkaba de meg mindig van h tévedek a feladataimban, vagy többször kerdek valamit .

Habar a kolllegak legtöbbje kedvel úgy érzem mert mindig röhögunk, szerintem kirúgnak elöbb utóbb . ( állami szektorban dolgozom, iskolában)

Soknak van összeköttetese, posztokat adnak egymasnak, nekem senkim nincs, ez is elbizonytalanit úgy érzem h soha nem fognak állandósitani, ha ügyes lennék sem. ( kulföldön dolgozom )

Szorongást élek át es egy gyerekkori virusos program van a fejemben , egy mondat h "'en itt pluszban vagyok , semmire sem vagyok jó" es ez önbeteljesitö jóslat lesz minden közössegben.

Jövöheten varom a kirúgasom

Mit tudok tenni ilyen halmazállapotban?



2017. dec. 16. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:

:D:D nyugi én is ilyen vagyok, a jelenlegi munkahelyemről már 2-szer is kirúgtak, de már megint kiakarnak. Engem nem érdekel már, olyan vagyok amilyen vagyok nem tudok mit csinálni vele.



Majd egyszer megjön az eszem, ha megfeszülök sem tudok hibátlan lenni:D szerintem te is fogd fel igy...mindennek oka van miért nem, és miért igen :D


Tanul az ember élete végiég meg változik. 25f

2017. dec. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Tenyleg en úgy érzem h ha törekszem h ne hibázzak , csak rosszabb lesz , es izgulok es meg többet vétek. Tehat laza kell legyek . Szóval sehogyse jó .
2017. dec. 16. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is borzasztóan szórakozott vagyok. A munkahelyen nem jó, annyira koncentrálok időnként, hogy így is kimarad 1-2 dolog, lassabbá is tesz. Egyszer egy kollégám azt mondta, megint kihagytam vmit, mindegy, hogy mit. Azt kérdezte, hogy ezt miért csinálom? Pont ő kérdezte meg, aki fontos nekem, csak én nem vok neki fontos és azt mondtam, hogy: nem tudom, jó, hát előfordul, hogy összekutyulok ezt-azt, de ki tudom kutyulni. Igazat adott. Azt mondta, hogy: tudom, és ezzel nem tudsz mit kezdeni.

Annyiban hagytuk a dolgot, de biztos vok benne, hogy szó volt már rólam az irodában, vmilyen szinten, hogy borzasztóan feledékeny vagyok, de a munkában lehet rám számítani, nem nyavalygok.

Felírok, amit csak tudok, hazaviszem, átolvasom, borzasztó.

De vannak ilyenek, csak nem tudom, hogy mi a neve. Én sem értem, hogy miért tartanak meg, vmiért biztosan.

2017. dec. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!