Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálják a kezdőket?

Miért utálják a kezdőket?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem. Már az első naptól kezdve láttam és tapasztaltam hogy a társaság fele és a főnököm is utál engem. Úgy viselkedtek mintha el akarnának üldözni. Kérdezősködtem a normálisabb embereknél hogy másokkal is ilyenek voltak? Erre a válasz: fél éven belül te vagy az 5. újonc, szerinted? Volt akit elüldöztek 2 hét alatt. Meg hogy én voltam az első akivel ilyen durván bántak az első hetekben.

Nálatok is van, volt ilyen?


2017. dec. 22. 15:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
Ez sajnos tényleg így van. Én is nem rég kezdtem egy munkahelyen, és nem magyaráztak el semmit normálisan, mindenért én vagyok a hibás. Nem voltam sose a verekedésnek a híve, de eljutottam addig idegileg, hogy megverem az egyik kollégámat. Abból majd tanul egy kis tiszteletet.
2017. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Miért érzem úgy hogy ez is kamukérdés lesz?
2017. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
#2 szerinted mi ebben a kamu? mindenhol vannak ilyen nyomorult szánalmas emberek, miért nem hihető ez neked? Vagy miért írna ki bárki egy ilyen kamu kérdést? Mi ebben a kamu? :DDDD
2017. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

ahol sok ember megfordul ott az is közrejátszhat, hogy unják a betanítást. én is unnám ha havonta kellene új embernek elmondanom mindent, aki hamar lelép.

sok helyen meg ilyen béna módszerrel tesztelik az embert, hogy "közéjük való", vagy sem.

aztán benne van a pakliban, hogy szimplán tapló mindenki. (ilyen helyen is voltam már)

2017. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
75%
Ha van egy kollégád akinek nagy az arca, akkor nyugodtan verd meg. Kirúgnak? Na és? Annyi ember elment az országból, hogy 2 perc alatt találsz másik helyet. Arra vigyázz, hogy mikor megvered, ne sérüljön meg nagyon. Én két pofonnal, és egy gyomrossal nyitnék plekniből.
2017. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy ismerősöm sem tapasztalt még ilyet, és nem is igazán értem a lényegét, hogy mi előnye lenne bárkinek is emiatt.
2017. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

"Vagy miért írna ki bárki egy ilyen kamu kérdést?"

Kérdezd a munkaügyist és társait hogy nekik miért jó ilyen témában hazudni.

2017. dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Kérdezd a munkaügyist és társait "


A stílus alapján nincsenek társai: egy elmebeteg éli ki perverz vágyait.

2017. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Volt. Hogy miért, sosem derült ki. 3 hónap lett volna a próbaidőm, 1 hónap után megkaptam a határozatlan idejűt, mert 2 hét után már jobban dolgoztam, mint a régiek. Én segítettem nekik, én mentem be helyettük, mikor szabit kértek, nem egyszer a saját munkám mellett segítettem be az övékbe, mert nagyon lefoglalta őket a kávézás.

Az első pár hónapban én voltam mindenki kedvence, aztán egyre többen kezdtek utálni, pedig semmit nem csináltam, csak dolgoztam. Ja és persze nem voltam hajlandó belemenni a gyerekes vitáikba, mert egymást már régóta utálták.

Az én esetemben az irigység lehetett a fő ok, bár attól még hülyék voltak, mert ők jártak rosszul azzal, hogy felmondtam, hiszen onnantól a saját munkájukat is gyorsabban kellett csinálniuk, meg még az enyém is rájuk maradt. Hülye idióták. :)

2017. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%
"én is unnám ha havonta kellene új embernek elmondanom mindent, aki hamar lelép" - Gyanús az a cég, ahonnan gyakran lelépnek az emberek...
2017. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!