Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálják a kezdőket?

Miért utálják a kezdőket?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem. Már az első naptól kezdve láttam és tapasztaltam hogy a társaság fele és a főnököm is utál engem. Úgy viselkedtek mintha el akarnának üldözni. Kérdezősködtem a normálisabb embereknél hogy másokkal is ilyenek voltak? Erre a válasz: fél éven belül te vagy az 5. újonc, szerinted? Volt akit elüldöztek 2 hét alatt. Meg hogy én voltam az első akivel ilyen durván bántak az első hetekben.

Nálatok is van, volt ilyen?


2017. dec. 22. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
78%

XD


Ha úgy mennél oda, hogy 10 éve csinálod már azt a munkát, akkor meg azért utálkoznának, mert az egyik hajad szála balra áll és nem jobbra, vagy mert mindig van valami. A közösség már csak ilyen.

2017. dec. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az első munkahelyem ilyen volt. Az egyik közvetlen kollégám féltette az állását, mert mellé kerestek valakit, hogy neki kevesebb legyen a munkája, ez voltam én. Teljesen egyszerű feladatokat adott nekem, amivel meg voltam 10 perc alatt, a nap nagy részében unatkoztam, mikor jeleztem, hogy kérnék feladatot, akkor elküldött, hogy majd, most sok a dolga, később kiderült, hogy a főnöknek arról panaszkodott, hogy nem vagyok elég érdeklődő a munka iránt, amikor végeztem, akkor nem kérek több feladatot, hanem elücsörgök magamban. Mikor a vége felé jeleztem a főnöknek, hogy látja, megint unatkozom, mert Julika elfoglalt és elhajtott, akkor meg azt állította, azért nem ad már nekem feladatot, mert mindent elrontok. Összesen 1,5 hetet dolgoztam ott, de már az első nap mondták, hogy fél év alatt ebben a munkakörben 8-an megfordultak, az üzemorvos is meglepődött, hogy megint ebben a munkakörben van új ember. Szerintem ne hagyd magad, nyugodtan szólj vissza, ha tudod védd meg magad, de ha már nem bírod tovább, oszd ki őket és hagyd ott az egészet, nem ér annyit.
2017. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!