Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van igazság abban amit mondott?

Van igazság abban amit mondott?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszakásban felvetődött a cigány-magyar viszony a dolgozók között, egy pár sor nagyon megragadt bennem.


-Utálom a magyarokat, mert a cigány szemében előadják magukat, a hátunk mögött meg leszúrnának, mindegyik kétszínű.

Nagy csend lett, mert fele fele arányban vagyunk a műszakban, erre mondta hogy -Na látjátok, amaz is a földet nézi, ilyenkor csendbe vagytok.


Én igyekeztem megfogni azzal az érvvel hogy

-A normális cigánnyal sose volt gond, de az olyan amelyik helyett Te dolgozol, mert Ő nem kel fel annyiért, az azért sok. Az erőszak is a Ti oldalatokra nehezedik jobban, hány magyar ver cigányt?

Nekünk is vannak hibáink magyarként(nem merünk kiállni magunkért lásd Fidesz hány éve gyötri az embereket?)


Ugyanolyan emberként kezeljük egymást, mert neked is van családod, hazavárnak, a pénzért vagyunk itt, nem azért hogy arról beszéljünk ami ma több millió ember számára kényes téma.

Nekem nem gáz itt 8 ember előtt erről beszélni, mert cigányok között nőttem fel és elmondhatom hogy segítettek ha kellett, és ezt látom itt melóban is.

Kávéra meghív egy cigány egy magyart? Ez mi ha nem önzetlenség?

Igen vannak elhatárolódások, és lesznek is de igyekezni kell nem széthúzni.


2017. dec. 22. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van
2017. dec. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Neked volt igazad. Egy cigány előbb vetemedik arra, hogy hátba szúrjon bárkit is...

Két példa is megmaradt bennem (az áldozatok nevét nem írnám). az egyik egy tanár volt, akit a két kislánya szeme láttára meglincseltek a cigányok, a másik meg sportoló fiú, akit szíven szúrt egy cigány...

Nekem sincsenek rasszista nézeteim semmilyen bőr színű emberrel szemben, de azt azért alá merem írni, hogy legalább a 80 százalékuk buta, erőszakos, és lelkiismeretlenül lop, csal, hazudik és akár gyilkol, öl, ha épp úgy találja kedve. Ismerek nagyon rendes cigányokat, akik dolgoznak, és ilyesmire nem vetemednének, de engem 2 alkalommal is megtámadtak (mindkettő erőszakosodni próbált, de sikerült elmenekülnöm - Istennek hála, nem történt semmi), és ezért lehet nem tudok elfogulatlan lenni (és igen, fehér ember is megtámadhatott volna, de ez nem változtat a tényen, hogy cigányok voltak).

2017. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen most nagyon bátrak de nem az én dolgom eltartani öket mert a földre csinálnak gyereket.A gyerekek meg semmi jó pl:nem látnak csak hogy,ez a normális aztán ki kerülnek a világba és mennek a börtönbe.Lehet itt szidni a másikat nagyon gonoszak a magyarok de az igazság az hogy, amerika,oroszok,ázsiak le lönék öket.De oda nem is mennek vajon miért lehet nem is olyan szar itt.
2017. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3-as, te most tulajdonképpen miről is beszélsz?
2017. dec. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Arról hogy, lehet lázadozni de a nagy világban senkit nem érdekel.De ha majd ezzek a nagyhatalmal erővel jönnek akkor majd megérted miröl beszélek.
2017. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!