Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ügyfélkapus világában...

Az ügyfélkapus világában miből gondolja a munkáltató hogy bejelentési hazugságai nem buknak ki egyből?

Figyelt kérdés

Vajon miből gondolja egy csaló munkáltató hogy ha azt hazudja nekem hogy bejelentett teljes bérrel és közben látom az ügyfélkapun mennyivel is jelentett be valójában- szóval miből gondolja hogy hazugsága nem bukik ki 1 perc alatt?

Azonnal nézem is az ügyfélkaput ahogy belépek egy munkahelyre és aztán is havonta 1x biztos csekkolom-azonnal kibukik, hiába hazudoznak össze-vissza!!

Minek hazudik? Úgyis kiderül azonnal ezt tudnia kell!! Nem értem tényleg nem!!

És aztán úgyis feljelentem a céget a navnál ahogy az előző helyemet és akkor lesz bünti és lesz sírás rívás-ez kell??? Ez? De miért?


2018. jan. 18. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Kérdés. Neked ebből származik bármilyen hátrányod? Ha nem, akkor mit pattogsz?
2018. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindeki tud utánanéni.
2018. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Am meg kecske, káposzta esete. Ha nincs belől károd akkor hallgass.
2018. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
46%

Megjöttek a se g g fej munkáltatók is.

Kérdésedre a válasz. Nem minden embernek van ügyfélkapu regisztrációja és a regisztráltaknak is csak a töredéke nézi meg az ilyen dolgokat. Az emberek többsége gyakorlatilag életképtelen, gondolkodni nem képes idióta akik szinte várják, hogy átverjék őket, mert akkor legalább történik valami a nyomorult kis életükben ráadásul még siránkozni is lehet miatta.

2018. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Nem minden embernek van ügyfélkapu regisztrációja és a regisztráltaknak is csak a töredéke nézi meg az ilyen dolgokat"


Hát ez biztos így van de itt és most egy olyan munkavállalója lett egy csaló cégnek amely bizony megnézi és ha nem jót lát azt jelenti is.


itt ez a gyöngyszem NAV űrlap


[link]


Közérdekű bejelentés, panasz


És itt már meg is történt a bejelentés.

Ügyfélkapus adatokkal és a szerződésem szkennelt változatával így látszik miről szól a szerződés és mennyi a tényleges bejelentés.


Előző helyemet is feldobtam azt 10 misi felettire büntették mert a nav vizsgálaton kiderült persze nem csak velem kapcsolatban csaltak.

Itt is ez lesz ide a lottó ötöst.

Ha ez a cégnek megéi csak csinálja.

Én találok más helyet ha netán kirúgnának, de amúgy is húzok innen hamar csalószemét helyen nem maradok.

2018. jan. 18. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem mindegy mennyivel van bejelentve az ember, mert ha egyszer megéri és lesz nyugdíja, akkor azt ez alapján határozzák meg.

Dolgoztam egyszer egy olyan cégnél a fele csapat nem volt bejelentve (szerencsére én be voltam) ez úgy derült ki, hogy páran voltak dokinál és az szólt, hogy nincs tb-jük. Utána jártak a céget jól megbüntették .

2018. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Baromira nem mindegy mennyivel van bejelentve az ember, "


Meg akkor se midnegy ám ha az ember hitelt akarna felvenni. Minimálbéres bejelentéssel nézheti milyen hitelt kap!!!

2018. jan. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!