Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmát kellene tanulno...

Milyen szakmát kellene tanulnom amiből rendes fizetést kapok Finnországban?

Figyelt kérdés
Tekintsünk most el attól,hogy engem mi érdekel. Lehet, hogy engem például érdekel a média de abból meg nehezen fogok elhelyezkedni vagy nem fogok tudni belőle megélni. Finnországban vagy egyáltalán a Skandináv országokban milyen munkával kapok rendes fizetést?

2018. jan. 20. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóbusz vagy kamionsofőr
2018. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Favágó.
2018. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
legyél te a Joulupukki
2018. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszéled a nyelvet, akkor valószínú mosogatóként, takarítóként, vagy gyári segédmunkásként is megkeresel egy olyan bért, ami mérföldekkel magasabb a magyar létminimumnál.
2018. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló: Köszönöm!

2. Válaszoló: Vicces. Ja nem.

3. Válaszoló: Fogadjunk ki sem tudod ejteni magát a szót rendesen:)

4. Válaszoló: Köszönöm!


Jöhetnek még, olyan is írhatna aki esetleg kint él, hogy neki milyen munkaja van.

2018. jan. 21. 15:54
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként gimnazista vagyok, tehát már akkor eleve olyan szakra szeretnék egyetemre menni vagy olyan szakmát tanulni amiből kint meg tudok élni.:)
2018. jan. 21. 15:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a hármas válaszoló nagyon humoros,végre egy jót nevettem.Kérdező,ilyen kérdésre mit vársz?
2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó:Szerintem pontosan leírtam mit szeretnék tudni. Nem tudom a kérdéssel mi a problémád. Nincs idiótán megfogalmazva, egyszerűen csak kultúráltam kérdeztem valamit. Nyilván nem olyan emberek válaszára voltam kíváncsi aki Magyarországon él, és nem ismeri az ottani körúlményeket. Az, hogy éppen Finnországról van szó meg nem jelenti azt hogy hülyeség. Azt nem tudhatod miért szeretnék kint dolgozik de az már mellékes ezért nem írtam le mert nem ide tartozik. Attól, hogy leírja hogy "legyél a Joulupukki" alapjáratban lehet vicces de nem kapok választ a kérdésemre.:)
2018. jan. 21. 20:21
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
egy 5-10évet illene itthon dolgozni azoknak akik eleve ki akarnak menni külföldre dolgozni. itt tanulsz az én adómból és már külföldön fogsz adót fizetni..érted mire célzok? a magyar állam sok pénzt belétek öl, akár orvos akár szakmunkásnak tanulók és hálátlanul már mentek is ki ahogy meg van a papír.. én is mehetnék, lehet megyek is, de én legalább már Fizettem adót, vmit vissza is illene adni, nemcsak kapni, képzést amit ingyen kaptok, jah azt vki adó formájába befizeti. lehet nem leszek népszerű, nem is azt mondom, h itthon éld le az életed, de sztem ha kapni szeretsz akkor adni sem árt megtanulni, mert ha önzőek az emberek akkor ne csodálkozzunk, h Magyarország nem élhető, hisz te is csak kihasználod...
2018. jan. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
9: Aham. Tehát ha a suli kijárása után kap egy lehetőséget külföldön, ahol búsásan megfizetnék, akkor ne hasnzálja ki, hanem 10 évet otthon gürcöljön, mert úgy illik? Sok, bunkó, irigy proli hozzászólását olvasom itt, de ez viszi a pálmát. :)
2018. jan. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!