Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy "munkavállalón...

Szerintetek egy "munkavállalónak" milyennek kellene lennie? Aki hajtja az emberek vagy inkább aki 2-3 ember helyett dolgozik?

Figyelt kérdés
Olyan ember aki hajtja a többi embert, most nem akarok ide melós kifejezést írni. Vagy inkább az a jobb ha egy ember 2-3 másik helyett dolgozik. Egy közösségnek melyik a jobb? Mármint egy munkahelynek, hosszú távon?
2018. jan. 27. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A munkahelynek az a legjobb, ha van mindkettő. Kell olyan is, aki a többit tudja hajtani és alá be lehet osztani azokat akik 3 ember munkáját végzik.
2018. jan. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet.


Áruld már el légyszi miért jó a munkahelynek az a típus aki hajtja a többi embert, de igazából nem csinál semmit, nem sokkal jobb aki 2-3 ember munkáját elvégzi?

2018. jan. 27. 21:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Csoportvezetonek hivjak. Es azert jo,mert a fonok nem tud mindig ott lenni...
2018. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki a saját munkáját végzi, nem másét.
2018. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó. Én ezek közül egyikkel sem dolgozok szívesen. Először is a munkát úgy kell megszervezni, hogy az beleférjen a munkaidőbe. A munkaidőt pedig ki kell tölteni munkával. Nincsenek 20 perces cigi szünetek ahol megvitatjuk miért rossz a termelékenység, miért ilyenek a fizetések. Utána meg látványosan túlórázni kell mert hát nem fért bele a feladat a munkaidőbe.

Ez a különbség a fejlett országos és kis hazánk munkamorálja között.

2018. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt úgy értettem hogy 2-3 ember munkáját végzi hogy nincs agyon hajszolva, hanem ha feszített munkatempóban ledolgozik pár napot akkor utána jön pár "pihenősebb nap".


De az olyan ember aki csak magyaráz és nem csinál semmit, az biztos nem jó, nem?

2018. jan. 27. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Felnőt embereken mitt akkarsz hajtani majd ha fenyegeted ökett talán akkor oda is figyelnek.Aki meg 2-3 az úgy is lép onnan mert nyilván való hogy, ki nőte a feladatait és keres más kihivást hol érdekli a többi.
2018. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egyiknek sem.

én ilyen vagyok.

5x annyit fizetek mint más,ezért nem kell motiválnom meg győzködnöm.

ez meg ez a feladat,ha tetszik érte ez a kiemelt pénz és benne vagy akkor megcsinálod.

ennyi az egész és mindenki maximálisan motivált,lelkes,furkálódástól mentes és örömmel csinálja.

2018. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, hogy a munkavallalonak ilyenek, vagy olyannak kellene lennie. Azt kell nezni, hogy ki miben tehetseges, mivel tud hozzajarulni a csapat munkajahoz.
2018. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!