Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számitógépszerelő és karbantar...

Számitógépszerelő és karbantartó okj-s bizonyítvánnyal szerintetek lesz munkám?

Figyelt kérdés
Most ezt a szakmát tanulom. Csak őszintén szerintetek ezzel lesz munkám?? És ha igen mennyit lehet ezzel keresni??

2018. jan. 28. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Igen.

Sokat.

2018. jan. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan céggel, ahol külön ilyen embert kerestek. A suliban is az info tanár foglalkozott ilyenekkel, de az hogy én nem tudok róla, nem azt jelenti, hogy sehol se keresnek majd! Csak lehet többet kell kutatnod munka után. De nem hiszem hogy álomfizetésed lenne
2018. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem lesz vele munkád, szart se ér egy ilyen papír.

Munkaügyi központ palizott be vele?

2018. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Munkad talan lesz, de sokat nem fogsz keresni. Kb olyan mintha tescos arufeltoltonek tanulnal.
2018. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Programozóként van pénz az informatikában. Szerelőként akkor éri meg, ha van műszerész tudásod és vállalkozásban csinálod.
2018. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lesz melód, persze olyan 150 maxért.


Szerelő, karbantartó megkeres ennyit, nagyjából az irodai gépeket fogja "rendben tartani".


Informatikában a fejlesztők, programozók keresnek sok pénzt.

2018. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!