Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen felelősség terhel egy...

Milyen felelősség terhel egy főnököt aki 30 milliós NAV bírságba futtatta bele a céget?

Figyelt kérdés

Milyen felelősség terhel egy főnököt aki mindenféle egyértelműen senki által nem vitatottam csakis hozzá köthető számlázási „hiánoysságokkal“ (=csalásokkal) 30.000.0000 -es NAV bírságba futtatta bele a céget és hogy a cég fizetni tudjon, elbocsátáskra kényszerül a cég?


Jó mi ? Ő csal lop mint állat büntetik a céget és a semmiről se tehető melóst meg elküldik mert nincs pénz a fizetésére...

és lekapcsolják a fűtést és nuku bérfejlesztés a maradóknak stb stb mert mincs pénz.

de azért a főnök marad a helyén az fel se merül hogy vele bármi lenne. Elküldeni kirúgni ááá fel se merül.

és továbbra is a wc-re is kocsival járkál a nagy spórolás közepette.


Hogy van ez? Valaki el tudja nekem a rögprolinak ezt magyarázni?


2018. jan. 29. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Megússza általába. Sőt szobrot kap elitt helyen..

Háborognék én is. 10en éve belenyúltam 1 olyanba, lenyúlták az állami támogatást ami nekünk járt volna...

2018. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mindenesetre már a fenntartó leszögezte (mert ez állami /önkormányzati cég) hogy minden bizalma továbbra is a főnökben és fel se merül tényleg fel se merül a távozás.

Még "sajnálni is kell" hiszen jaj szegény ennyi dolga van és mégis megkísérel helyt állni nem ő tehet róla hogy ezt azt néha benéz....


Anyám és ez mind igaz.

2018. jan. 29. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Húha! Akkor az a személy is gyanús...

Na nem írok többet, mert késő van, illetve nem szeretnék repülni mert olyant írok... Hisz nincs bizonyítékom, nem írhatok ilyeneket.

2018. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha pajti az illető és jó seggeket nyal akkor megússza. Míg az egyéni vállalkozók és a bt tagok a saját vagyonukat felelnek, addig az ügyvezető a céges vagyonnal.

Az ilyen céget ott kell hagyni amíg nem késő, mert ha úgy van bedöntik, egyszerű dolgozóként meg hónapokat várhatsz mire a felszámoló kifizet.

2018. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabad tudni milyen jogi formában működik a cég? (kft kkt bt vagy rt?)
2018. jan. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na már este is támad a munkaügyes kamus, mi lesz itt még?
2018. jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 4!

Ilyenekre gondoltam, amit leírtál...


Tényleg nehéz nyelv a magyar. " Virágnyelve " meg főként.

2018. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!