Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Info teruleten dolgotok,...

Info teruleten dolgotok, nektek milyen a munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Leirnatok, h infon belul mit dolgoztok, milyen a munkahely, mit kell csinalni es mennyi a fizetes? Esetleg olyanokat is, h milyen a kozosseg, mennyi szabadido van es, h mennyire feszitett a tempo? Nem unalmas egy ido utan?
2018. jan. 30. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit bővebben is kifejthetnéd, hogy mi a foglalkozásod, mert nem mindegy.
2018. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Informatikus palyara keszulok. Fokent proframozas es szoftverfejlesztes ami erdekel, vagy valami hasonlo terulet, a lenyeg, h nem rendszergazda akarok lenni. Erdekelne, h hova lehet menni ezzel a szakmaval dolgozni es azok a munkahelyek milyenek?:D
2018. jan. 30. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:

EPAMnál dolgoztam pár évig, aztán két éve Svájcban dolgozom a UBS-nél, mint D2-es fejlesztő.


A munkahely jó, bár néha igencsak brainf*ck, fejleszteni kell, bugot javítani, meetingelni és tartani a kapcsolatot Pest és Zürich között - ez nehéz, mert dupla meló.


A közösség jó, kollégák normálisak és lehet velük dolgozni, a munkaidőnek meg ötkor vége és mindenki megy haza - nincs túlóra, mint otthon.


Nem unalmas, mert mindig van új task új kihívásokkal, pluszban kezdek készülni D3-ra is.


7100 frankot kapok kézhez a levonások után.

2018. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, még mindig EPAM-os, csak nem Budapesten, hanem Altstettenben :D
2018. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hu basszus, en is lehuztam ket evet Altstettenben a Ubs-nel, eletem leggusztustalanabb projektje volt, elegge negativ elmenyekkel tavoztam, meg ugy is, hogy a kozvetlen epamos kollegaimra csak jot mondhatok.


Most egy masik banknal vagyok, ez itt nagyon klassz most, erdekes projekt, baratsagos kollegak, jol erzem magam.

2018. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!