Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyes munkahelyeken miért...

Egyes munkahelyeken miért ennyire ostobák az emberek?

Figyelt kérdés
Trágya pénzekért dolgoznak , csicskáztatják őket de ennek ellenére összefogás helyett egymást fúrják ,kavarnak mindig valaki ellen mindezt úgy ,hogy nem lesznek többek ettől,semmilyen magasabb anyagi pozíciót nem érnek el. Főnökség háta mögött mindegyik pofázik,de élesben mikor beszélni kellene a problémákról elhalkulnak ,nem állnak ki magukért 1-2 hangadótól várják a saját gesztenyéjük kikaparását . Mindeközben a főnökség röhög a sok birkán ,hogy ezek még marják is egymást,civakodnak ,irigykednek egymásra ,nem is a saját sorsuk jobbá tételével vannak elfoglalva innentől nem is kell ezeknek több fizetést adni . Csak az aprópénzes helyeken vannak ilyen fogyatékosok ahol nagy a fluktuáció vagy mindenhol ez van?
2018. jan. 31. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
mindenhol ez van, a magyar egy eletkeptelen buta birka nep
2018. jan. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
még mindig jobb annál, mint aki nem is dolgozik...ugye? :D látom felébredtél.
2018. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez van mindenhol, de az aprópénzes helyeken jellemzően jobban összegyűlnek az ilyenek. Kényszerhelyzetben én is dolgoztam ilyen helyen, de gyorsan váltottam is, mert azt csak azért vállaltam el, hogy tudjam fizetni a számlákat, aztán mikor volt jobb lehetőségem, továbbléptem. Nem gondolnám, hogy a cégek változtatnának ezeken a helyzeteken, ezért ha valaki jobbra vágyik, akkor ott magának kell lépnie.
2018. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

leginkább azért mert itthon gyakorlatilag eltörölték mindenestül a szakszervezeteket,ezért szinte bármilyen szemétséget meg lehet csinálni a dolgozóval mert nincsen védelme.

vagy van elég sok hely pl a közértekben,ahol pszichológusok által kidolgozott taktikákkal igyekeznek elérni hogy a dolgozók rivalizáljanak és bizalmatlanok legyenek egymással,így kerülve el pont azt amit te is hiányolsz az összefogást és a közös kiállást.

mert a rabszolgamunkában a legnagyobb fenyegetést az összefogás hordozza és ezt a vezetőség is tudja.

2018. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ! A vezetőségnek ez a lehető legjobb ha nem áll össze a birkacsorda egymással. Én is most kényszerből átmenetileg ilyen helyen vagyok ,de ez nem egy nyugdíjas munkahely,itt max 1-2 év alatt kiég az ember ,pont azért mert ilyen életképtelen nyomorultakkal van körülvéve.
2018. febr. 1. 06:13
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért is gondolnám h ahol adnak legalább 200-250 nettót oda talán jobban megválogatják már az embereket mint a 120 ezres rabszolgatartók ,persze szenny mindenhol van csak nem mindegy mennyi. Nem akarok leszolni senkit,de 200 alatti helyeken csak olyan dolgozik aki kényszerből elvállalja mert most ez van és enni kell, meg a degenerált söpredék akiknek az áskálódáson kívül nincs semmi életcél az életükben és nem kellenek sehova .
2018. febr. 1. 06:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert betegek és keresik a kifogást úgy hogy, a másikat is le akarják vinni arra a szintre amin ők vannak.
2018. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezeknek nincs életük. Reggel fe kell bemegy ,aprópénzért csinálgat valamit,hazamegy ,lefekszik aztan másnap előlről. Ezek a cigi,pia,kávé focieredmény legyen meg ennyi az életük. Nincs eszük,hobbijuk,boldog parkapcsolatuk ezért ráérnek mocskolódni. Kiállni nem fog soha mert jellemtelen ,ostoba birka . Életcél nélkül még a 120 nettó is jó az ilyeneknek. Az első válaszoló nagyon jól leírta a lényeget. Primitív, buta,kétszínű, pár ezer forinttal megvásárolható spicli népség uralkodik sok munkahelyen. De meg is nézheted,az ilyen ganédombokon pár havonta,évente cserélődnek az emberek.
2018. febr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem a munkahelyek hibája, hanem az embereké.
2018. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, vannak olyan főnökök, akik tudatosan "építenek" erre; oszd meg és uralkodj!
2018. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!