Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítene valaki munka kereséss...

Segítene valaki munka kereséssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szállodaipari technikus szakot fejeztem be, (azért mert ez tünt fizikailag könnyünek a gerincem miatt) de idővel jöttem rá, hogy a vendéglátás semmilyen formája sem érdekel.


Itthon haszonállattenyéssel foglalkozunk, szivessen végzem, de teljes munkaidőben nem bírná a hátam.


Gyerekkoromban nem az, hogy keveset, hanem nem megfelelő módon/nem cél tudatossan foglalkoztak velem. Ezért most semmi ötletem sincs arra milyen munkát keressek ami tetszik/van hozzá érdeklődésem.


És nem csak azért keresnék munkát, hogy menjen a munkaév/fizetés, hanem szeretnék egy szakmát ahol kiteljesedem, megvalósítom önmagam.

De ötletem sincs, hogy mi való nekem.


Milyen módszerrel találjam meg a nekem való foglalkozást?

Esetleg ajánlanátok karrier tanácsadó internet oldalt?


2018. febr. 1. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy milyen témába vagy jártas. Rakd le az erdészeti vagy a környezetvédelmi szakot ha ez nem érdekel akkor informatikus . Említetted az állattenyésztés menj el valami tszbe és hogyha vannak ott valami állatok tehén , bika foglalkozz velük
2018. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
"Gyerekkoromban ..... nem megfelelő módon/nem cél tudatossan foglalkoztak velem. Ezért ......milyen munkát keressek ami tetszik/van hozzá érdeklődésem." Mi köze van a kettönek egymáshoz? Ülj le a "tükör" elé, nézd meg magadat, sorold fel azokat a munkákat amiket el tudsz végezni és keresd meg a számodra legkevésbé ellenszenveset!
2018. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le és gondold át mi az amit tudsz és szívesen csinálnál, és pénzt is kapsz érte. A gerincproblémád egy csomó lehetőséget kilő, mert a 8 órás álló vagy fizikai munkát nem fogod bírni. Aztán kérdezd meg magad és a környezeted mi az erősséged, gyengeség, hol tudnának elképzelt. Azért vond be őket is mert sokszor az ember többet vagy kevesebbet képzel magáról.

Ha ezekkel megvagy utána tudsz karrier tanácsadóhoz fordulni. A weboldalakkal az a baj, hogy csak általánosságokat írnak, viszont a te eseted az egészségi állapotod miatt speciálisabb.

2018. febr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!