Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Számomra alig ismerős férfi...

Számomra alig ismerős férfi "kolléga" kb. úgy köszön mindig, mintha ezer éve ismerősök lennénk. Mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Nem egy helyen dolgozunk, ő egy olyan helyen, ahol hetente pár órát meg kell fordulnom. Látásból ismerem ezt a férfit, pozícióját és a keresztnevét tudom csak, de ennyi. Azt furcsállom, hogy amikor összefutok vele civilben, mintha már kb. ezer éve ismerősök lennénk, úgy üdvözöl: Kétszer étteremben futottam vele össze, már messziről integetett nekem és nagyot köszönt, most valamelyik nap meg a kórházban láttam. Egyszer a kajáldában odamentem hozzá megkérdezni, honnét ismerjük egymást, mert nekem nem volt ismerős és akkor sem tudtam mire vélni a dolgot. Ismerek a munkahelyéről néhány embert, tőlük kérdeztem mindenkivel ilyen-e, azt mondták kedves, de nem tudják. Mert ez azért számomra mégis furcsa, én ismerek kedves embereket, de barátaim közül sem üdvözölnek így.


Mi lehet ennek az oka? Nem zavar különösebben, de furcsállom a dolgot.



2018. febr. 7. 15:15
 1/5 Libers Pertz ***** válasza:
Lehet tetszel neki, de szerintem jobban jársz, ha őt kérdezed meg erről és nem pedig egy rakás mindkettőtöknek idegen embert.
2018. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, mivelhogy 10 évvel fiatalabb nő vagyok nála. Én alapból is zárkózottabb típusú ember vagyok, de ez még extrovertált embertől is furcsa számomra.
2018. febr. 7. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
LEhet, hogy ilyen tipusú ember!
2018. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult hasonló, pedig mi csak egy buszmegállóban találkozunk.

Az illetővel nem ismertük egymást, én kezdetben észre sem vettem, nem ismertem fel, 2 évig a nevét sem tudtam. Mindig lelkesen, integetve köszönt rám, ahogy meglátott. Először csak lestem, aztán hamar eljutottunk oda, hogy szinte mindent elmesél, ami az eszébe jut, vagy éppen az életében történik. Még becenevet is adott nekem. :D

Ő mindenkivel ilyen, ahogy látom, nagy jelentősséget nem tulajdonítottam neki. Jót szórakozom rajta, mert van egy stílusa.

A te eseted lehet más, innen nem mondja meg biztosra senki, de vannak ilyen emberek és zárkózottabb embereknek először furcsa lehet a nagy közvetlenség.

2018. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de egyáltalán nem törvényszerű. Nem egyformák az emberek. Nekem is vannak olyan munkatársam, akikkel jó. ha kétszer összefutok egy héten a munkahelyemen, mégis integetnek, ha valahol találkozunk, vagy rámdudálnak, ha kocsival elménnek mellettem. Mások meg legfeljebb "kimérten" bólintanak, ha munkahelyen kívül találkozunk.
2018. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!