Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha hónap elején voltam állásin...

Ha hónap elején voltam állásinterjún és azt mondták hogy következő hónapban veszik fel a kiválasztott embert, körülbelül mikor szólnának, ha engem választanának?

Figyelt kérdés
Életem első állásinterjúja volt, és ott azt mondta a főnök hogy tetszett neki az önéletrajzom , elmondta hogy már elsőre szimpatikus vagyok, kissé keveset beszéltem magamról, de beszélgetésünk végén is azt mondta szimpatikus vagyok számára és hogy pár jelentkező még van de én nagyon jó helyen vagyok. Nem szeretném magam illúziókba hitegetni , ez tényleg jót jelent vagy mindenkinek ezt mondják akiket behívnak elbeszélgetésre?
2018. febr. 8. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon változó. Én jártam már úgy, hogy interjú után 2-3 nap múlva már szóltak vagy emailt írtak, volt olyan, hogy 3 hét múlva szóltak, és olyan is volt, hogy egyáltalán nem..
2018. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Egyeseknek még mindig nem alap, hogy ha valahova jelentkeztem, akkor utána telefonon érdeklődök, hogy mi a kékeres lóf. van? Kb. minden munkahelyemen azért kaptam meg az állást, mert felhívtam őket...
2018. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A héten mindenképp! :)

Drukkolok!

2018. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!