Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket rúgtak már ki? Hogyan...

Titeket rúgtak már ki? Hogyan közölték veletek a hírt?

Figyelt kérdés
Ma szemtanúja voltam egy kolléga elbocsátásának, életemben először tapasztalok ilyet a saját környezetemben, így kicsit sokkolt a dolog.
2018. febr. 9. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Behívtak az irodába és közölték, hogy a továbbiakban nem tartanak igényt a munkámra. Egyszerre sírtam és nevettem, ugyanis gyűlöltem azt a helyet, jó okokkal, de mégiscsak életem első kirúgása volt :D
2018. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Odahívott a műszakvezető, megköszönte a részvételt.

Mondta, hogy a mai napot még végig dolgozhatom ha akarom, de nem tettem, vettem egy zsugor sört, hazamentem és berúgtam :D

Aztán másnap kerestem munkát, érdekes, de amúgy a mai napig jó viszonyban vagyok a főnökömmel, korrekt embernek tartom, attól függetlenül, hogy egy csúnya hiba miatt ki kellett rúgjon.

2018. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Gál Zoé ***** válasza:
47%
Igen, egy nap után, telefonon közölték.
2018. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Magánállatorvosnál voltam asszisztens másodmagammal. A csaj hónapokig fúrt mert zavarta a rutinom (Állatorvosiról szerzett széleskörű )

Szóval addig duruzsolt a doki fülébe, míg az, a csaj jelenlétében egyszercsak viszakérte a kulcsokat. Mivel a doki, oly kedves volt, hogy így szólított: .u.a an.ád!

Ekkor én is eleresztettem egy finom anyázást és azonnal leléptem. Azt hittem elsüllyedek, annyira gáz volt az egész szitu.

2018. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Sms-ben.
2018. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a saját hibámból.

Már hónapok óta villogott a neon az egyik folyosón, de nem cserélték ki, pedig az ügyfelek is panaszkodtak.

Vettem egyet és kicseréltem, utána behívtak hogy ezt érintésvédelmi szakembernek kellett volna csinálni és nem nyúlhattam volna hozzá, pápá.

Igazuk volt és megtanultam, hogy a kiadott feladaton kívül egy fonnyadt szalmaszálat se tegyek arrébb, ottrohaggyonmeg.

2018. febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Felvetítették meetingen az új szervezeti felépítést, és nem volt ott a nevem. Utána hívott félre a főnököm, akivel szívből rühelltük egymást, hogy ha aláírom a közös megegyezést, kapok 2 plusz hónap végkielégítést. Miután úgy érkeztem a meetingre, hogy a táskámban volt a felmondólevelem és az új munkahelyemmel az aláírt előszerződés, vigyorogva igent mondtam.:-)
2018. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De jó sztori, 7-es válaszoló! :D Remélem az új munkahelyeden sokkal jobban érzed magad, és megbecsülnek.
2018. febr. 9. 18:28
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Azta ...
2018. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Velem is sms-ben közölték. Igaz, csak alkalmi munka volt egy fuvarozó cégnél Dorogon.


Életemben nem jártam annyira primitív munkahelyen, az idősebb munkatársak iszonyat buták voltak, az adminisztrációval meg állandóan csaltak a sofőrök. Az irodista libának ahhoz nem volt bátorsága, hogy felvegye nekem telefont, gondolta, majd egyszerűen lekopok, végül mikor látta, h nem, azt hazudta, h értekezleten van, és sms-ben közölte a hírt.


az a baj, h ebben az országban ez a színvonal, ahogy látom, itt is van más is, akivel sms-ben közölték.

2018. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!