Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek akkor mi van ha...

Szerintetek akkor mi van ha felvesznek egy munkahelyre és mindenki húzza a száját? Többit alább.

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de amikor felvesznek egy munkahelyre nem szoktak örülni az új kollégának? Ellenben ha mindenki vágja a fejeket, vagy húzza a száját, ilyenkor ti mit szűrnétek le, mire gondolnátok? Nem az van ha valakit felvesznek akkor örül a közösség úgymond? Vélemények?
2018. febr. 11. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor sokszor a vezetőségre haragszanak, de az új emberen csapódik le. Pl mikor az egyik munkahelyemen azért küldtek el, mert felvettek helyettem egy 25 éven aluli pályakezdőt, mert kevesebb járulékot kell utána fizetni, az én mosolyom se volt őszinte (akkor 26 voltam), mert miatta rúgtak ki. Nem rá voltam kiakadva hanem a főnökömre. Nem bántottam a lányt, de nem is voltam segítőkész.
2018. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó nekem ilyen is volt 2016-ban.


Felvettek egy céghez, majd próbaidő alatt, 2 hónap múlva felvettek valakit a helyemre, és benyögte a főnököm hogy bocs mégse kötnek velem szerződést.


1 óra alatt le lettek rendezve a papírok, azóta nem hallottam róluk.

2018. febr. 11. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Vannak olyanok, akik 1000 éve ott vannak - leginkább a mai fiatalok körében -, és szeretik szívatni a másikat, mert féltik a tudásukat/nem tudásukat/helyüket.

Lehet, hogy csak a főnököt akarják ezzel hergelni.

Általában véve minden "munkahelyen" Mo.-n 2 tábor van: az, aki valóban dolgozik, és örül, ha jön valaki új - mert látja, hogy talán így könnyebb lesz a teher cipelése.

És vannak a bunkók csapata, akik valami oknál fogva arra apellálnak, hogy az új kollégát szívassák.

Lehet itt bármilyen tökös/töketlen főnök, de ez kell a mai magyar társadalomnak. Sajnos.

2018. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Majd megszoknak vagy megszöknek. HAHAHAHAHA
2018. febr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatomat írom le. A kisfőnök addig fúrt, amíg lecseréltek a másik kolléganőre. Csóri hiába próbál kedves lenni, akarva-akaratlan haragszanak rá a kolleganőim, akikkel a mai napig jó a viszonyom, mert nem tudják egyszerűen elfogadni a helyzetet.


Nem lehet, hogy Te is egy ilyen utód vagy? Aki ráadásul nem is (teljesen) magától mondott fel és sem utána sem szakmailag, sem emberileg nem tudnak elfogadni.

2018. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, engem utcáról vettek fel egy helyre, mondjuk annyi hogy valaki helyére, akivel találkoztam is személyesen, 1 hetet, utána elment az illető.


Dolgoztam is ezzel az emberrel együtt pár napot, utána elment a cégtől, azt mondták a többiek hogy elköltözik máshova.

2018. febr. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!