Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pszichológiai szempontból...

Pszichológiai szempontból mikor a legjobb felmondani?

Figyelt kérdés
Úgy értem, csütörtökön vagy pénteken?
2018. febr. 13. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Namost akkor ezt próbáld meg értelmesen kifejteni,hogy mi a lényeg!
2018. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, elég béna lett. :D Szóval, elég hangulatember a főnök (többek között ezért is lépek le), és nincs kedvem azt hallgatni egy hónapon keresztül, hogy még a hétvégéjét is elrontottam ezzel, meg hasonlók.
2018. febr. 13. 18:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Azonnali hatályú felmondásra csak próbaidő alatt vagy akkor van okod ha a munkáltató súlyosan megszegte kötelezettségeit. Egyéb esetben a felmondási időre visszatarthatnak.

Ha azonnali hatállyal mondanék fel biztos, hogy inkább csütörtök reggel jelenteném be, mint péntek délután, mert a következő héten már nem akarnék kilépést intézni.


Persze ha prémium 1-2 héten belül várható lenne, akkor azt még megvárnám...

2018. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azonnali lenne, a 30 napot kitölteném.
2018. febr. 13. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
3: De ő nem azonnali hatállyal akar felmondani, hanem a próbaidőt letöltve. Érthetően leírja.
2018. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg tökmindegy. Ha csütörtökön mondasz fel, avval is ugyanúgy elronthatod a hétvégéjét. Ha hétfőn mondasz fel, a hét kezdetét rontod el, vagy az egész hetét. Ha szerdán mondasz fel, épp elég gond neki, hogy a hét kellős közepén vagytok, és te evvel még jobban elrontod. Tehát édesmindegy, hogy mikor jelented be.
2018. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tökmindegy. Nálam úgy volt legutóbb, hogy váltani akartam, tehát nem a semmire mondtam fel, de meg kellett várni a másik helyről a visszajelzést, hogy sikerült-e az interjú vagy még keresgélnem kell. Én aznap, amint felhívtak, hogy felvesznek, már egyből be is adtam a felmondásom. És nem hétvége jött utána, hanem karácsony-szilveszter... Nem érdekelt.
2018. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nálam nincs jelenleg biztos hely, de többször beszéltem már személyesen is a főnökkel a problémákról. Falra hányt borsó. Egyszerűen meguntam.
2018. febr. 13. 19:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy.


Jó az hétfő 9:10-kor is.


Meg csütörtökön 11:30-kor is.


De legjobb ha beülsz autóba azt lépés haza.


Otthonról meg elküldöd a felmondást.

2018. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9: Debő nem azonnali hatállyal akar felmondani, hanem az egy hónapot letöltve. Hányszor kell még leírni?
2018. febr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!