Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az életedet, hogy hogy érzed magad az aktuális munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Én nem érzem magam jól itt már par hónapja, keresgetek mást de alig bírom már kivárni, hogy találjak is, mert így érzem kezdek bele tönkremenni. Nagyon rossz a hangulat. Állandóan be vagyok ettől feszülve. Ez normális? Vagy el lehet valahogy különíteni a munkahelyi problémákat a magánélettől? Akinek sikerül kizarnia, az hogyan csinálja?
2018. febr. 17. 11:17
 1/10 Gál Zoé ***** válasza:
21%
A munkám az életem.
2018. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos a munkahelyek ilyenek, de nem csak ebben az országban.


Be kell mennyi, ledolgozod amit kell, 4-kor vagy 5-kor meg lépés lefele, ennyi.

2018. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon. A volt munkahelyem maga volt a pokol. A stressz miatt nem aludtam,vagy épp rémálmaim voltak. Nem bírtam enni. Vasárnap egésznap rosszul voltam, mert tudtam,hogy másnap munka. Mikor otthon voltam is csak feküdtem,és megakartam halni,minden áldott nap. Nem akartam felmondani mert kellett a pénz,végül kórházba kerültem idegösszeomlás gyanújával.

Aztán végül felmondtam,rövid időn belül sokkal jobban éreztem magam.

2018. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Tiszta idegbeteg voltam MINDIG. Ha akadt is egy szabadnapom, azt is rosszkedvűen töltöttem, mert tudtam, hogy másnap menni kell. A szeretteimmel folyamatosan pokróc voltam, kiabáltam velük, de leginkább igyekeztem mindenkit elkerülni, minden ismerősömet, hogy ne kelljen bájcsevegéseket folytatnom velük az életemről. Annyira depresszióba zuhantam, hogy azt se néztem jön-e valami amikor átmentem az úton. Nem érdekelt. Meg akartam halni. Még most is ha belegondolok rámtör a hányinger...
2018. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg az első munkahelyemen vagyok idén 5. éve kórházban szakasszisztensként.

Az elején szerettem, minden tök jó volt.

Később, kb 2 éve meg egyre jobban kezdett a lelkesedésem alább hagyni.

Minden nap ugyanolyan volt.

Néhány kolléga állandóan azt figyeli, hogy mi mit csinálunk, mások azzal jönnek, hogy mi nem dolgozunk, csak ők(ami csak félig igaz, de előfordul olyan is, hogy minket is riasztanak éjjel, hogy menni kell).


Aztán a sok sz*r miatt volt, hogy már nyűgösen mentem be dolgozni, vannak kollégák, akiktől mára már herótom van.

Ma közöltem a főnővérrel, aki mondta, hogy találjam ki a nyári szabikat, hogy igazából én fel szeretnék mondani.


Úgyhogy maximálisan befolyásolja a munkahely a saját érzéseimet.

2018. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Idegbeteg vagyok ilyen esetben. A stressz kikészít. Otthon sem tudom magam elengedni, mert bennem van hogy menni kell nemsokára. Állandó kimerültség.

Szabadúszó lét a terv. Döcögősen de elindult már:)

2018. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég váltottam. A jelenlegi fényévnyivel jobb, mint az előző, ám mégsem azt adja, amit elképzeltem. Azóta azért a hangulatom jobb lett. Tehát: van a fő kérdésben igazság. Azonban nemcsak rajtunk múlik, hanem a csapaton is, hogy "eszik"-e egymást a dolgozók vagy sem.
2018. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1 éve dolgozok a mostani helyemen.Sok a negatív rosszindulatú ember,abba fáradok el,hogyan kerüljem el őket,mert ha már rájuk nézek,attól rosszul vagyok.Unom az egészet,alig van szabadnapom,azt is javarészt átalszom,mert fáradt vagyok.Alváson kívül minden egyes percem azzal telik,hogyan tudnék valami saját vállalkozásba belevágni,hogyan teremtsem elő a pénzt.Egyenlőre a lottóban bízok,az megoldana mindent egy csapásra.
2018. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Lassan két éve dolgozom ennél a cégnél. Az első két hét elment. Fél év után minden egyes munkanapon rengeteg időt töltök azzal, hogy rájöjjek miért is kéne élnem. Csak meg akarok halni, de gyáva vagyok hozzá. A pénz pedig kell. Nem akarom látni se az embereket, nem hogy szóba állni velük.
2018. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán érzem jól magam én se ahogy többen írtátok előttem. Pénz kell, tűrni meg ameddig lehet.

Annyiban befolyásol otthon hogy csomo dolgomat csak " tologatom " magam előtt. Talán nem veszekszünk többet ezért. Nem is szoktunk szerencsére. Eddig még...

Meghalni nem akarok.

( nem adok senkinek akkora örömöt, hogy én végezek magammal. annyira azért nem vagyok magam alatt )

Fizikailag vagyok oda.

Váltani szeretnék, lenne több lehetőség is.

De attól is f@xolok, hogy ne üljek a 2 szék közé.

Egyébként mi azért egymás melohekyes f@xságainkról beszélünk otthon.

Lehet ezért kicsit könnyebb??

2018. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!