Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Február 28-ig tartó szerződése...

Február 28-ig tartó szerződéses közfoglalkoztatottak, ti már tudtok konkrétat?

Figyelt kérdés
Február 28-án lejár a szerződésem, és még mindig nem tudok semmit, hogy mi lesz tovább. Már nagyon sokan tudják, sőt már a szerződést is aláírták akik már tudják, hogy lesz nekik hosszabbítás. Akiknek már mondtak valamit, mit tudnak? Meddig kaptak hosszabbítást? Én nem örülnék a hosszabbításnak, már nagyon sokszor hosszabbítottak, most már nem örülnék neki, inkább nézelődnék másfelé.
2018. febr. 17. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Kerheted sztem, hogy rakjanak at mashova, ha nem jo a hely. Sztem tart karokkal fogadnak kozfogiskent mashol is.


De a helyedben inkabb normalis fizetesu hely utan nezelodnek.

2018. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor 10 éve utoljára közmunkáztam, csak 3 hónap volt kötelező, a hosszabbítást nem volt muszáj elfogadni, visszamehettél segélyre, ha akartál. Mostmár másképp van?
2018. febr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, már másként van, ha valaki nem fogadja el a hosszabbítást, nem jár sem munkanélküli járadék, sem FHT. Két éve így jártam, kiraktak egy olyan helyre, ahol az egészségem miatt alig bírtam ki a 4 hónapot letölteni, nem vállaltam a hosszabbítást, el is mondtam miért. Sajnos kiraktak a munkaközvetítőből, megszüntették azonnali hatállyal a regisztrációmat, így elestem mindentől. Aztán megtámadtam ezt a döntést (eü okokból) és meg is nyertem, így visszakerültem, és megint kitettek közmunkára, már máshová. Most ahol vagyok 1,5 éve aránylag elfogadható, de már inkább rendes munka után mennék, nem szeretném a hosszabbítást, de ilyen nincs, az előbb leírt okból.
2018. febr. 17. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ez az, ami nem fair. A legjobb lenne, ha a munkakört a végzettséghez igazítanák. Tehát egy érettségizett embernek nem kellene nyolc osztályt (sem) végzett alkesz tirpákokkal szemetet gyűjteni. Piszkosul le bírnak amortizálni, én már csak tudom, az utolsó otthoni munkahelyem a közmunka volt.
2018. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!