Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felhívnátok az intézményvez...

Ti felhívnátok az intézményvezetőt ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok...olyan kérdésem lenne, hogy kb két hónapja jeleztem egy szociális otthonnak emailben, hogy szeretnék hozzájuk menni dolgozni, amire azt a választ kaptam az intézményvezetőtől hogy egy megadott időpontban menjek be hozzá. Na igen, de ez a válaszemail csak nemrég jutott el hozzám...pedig már 2 hónapja meg kellett volna kapnom. Az emailes fiókommal volt valami gebasz...na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy írtam az intézményvezetőnek újra, és elmondtam neki hogy csak most kaptam meg a válaszát, de ha áll még az állás mennék, stb. Ez kb 2 hete volt, de azóta nem jelzett vissza.

Gondolkodom rajta hogy felhívom telefonon hogy megkérdezzem mi is a helyzet. Szerintetek értelme értelme, vagy azért nem is írt vissza mert már veszett ügy a dolog?

Előre is köszi a tanácsokat!



2018. febr. 19. 12:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Holnap tudok átmenni, remélem bent is lesz, mert legutóbb mikor mondta hogy menjek be azt mondta hogy vagy szerdán, vagy pénteken keressem fel. Holnap meg csütörtök.:D

Komolyak a szándékaim, nagyon szeretnék oda menni...ez a csoki jó ötlet, de nem fogja nyalizásnak venni?xD

2018. febr. 21. 18:53
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha ott akarsz dolgozni 1000 %, akkor ennyit megér a dolog, mert hibás vagy, nem is kicsit. Ha felvesz, ha nem, akkor is odaadnám neki. :D
2018. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Bementem de nem volt bent, így utána felhívtam, és szerencsére nagyon aranyos volt, azt mondta hogy semmi baj, és ha holnap jó nekem akkor menjek be hozzá, szóval holnap délelőtt jelenésem lesz nála.

Azért csokit viszek, ha már ilyen jófej. :D

2018. febr. 22. 17:53
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor drukkolok, hogy sikerüljön!
2018. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! És persze mindenkinek aki bíztatott hogy keressem fel. Holnap megírom hogy mi a fejlemény.:)
2018. febr. 22. 20:30
 16/19 A kérdező kommentje:
Felvettek, 1.-én kezdek is.:)
2018. febr. 24. 10:23
 17/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok, látod, csak megérte ráke´rdezni!


Sok sikert a munkádhoz!!!!

2018. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. febr. 24. 20:55
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok sikert a munkádhoz!
2018. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!