Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bárban dolgozok, hogy kerülhet...

Bárban dolgozok, hogy kerülhetném el, hogy rám másszanak a vendégek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 00:55
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
Amikor én dolgoztam ilyen helyen, szépen kitettem egy kis táblát a pólómra, "A pia eladó, én nem" szöveggel. A többség felfogta.
2018. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 walk w1th mee ***** válasza:
hát ha a tátikapresszóban te vagy a Gizi akkor sehogy: D
2018. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ne öltözz kihívóan.

Mondhatjátok, hogy csúnya dolog rámászni valakire, és igaz is. De ha a zöldséges kiteszi a pultra a dinnyéket (vagy almákat), akkor az bizony felhívás a vevők felé, hogy megvegyék, tapogassák.

2018. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Igazabol ilyen beszélgetos ülős kocsma 16-40 éveseknek

Egy egyszerű fekete, nem simulos poloban szoktam lenni, ami meg a kulcscsontomat is takarja. A nadrág csőszárú, 16 évesen hülyének neznenek trapezban.

Általában kedvesen bunko szoktam lenni, de tapasztalataim szerint ez csak mégjobban kíváncsiva teszi őket...

A "van barátom" szöveg jo, ritkán szoktam mondani, mert én alapjaraton fius lány vagyok noies kinezettel, és fiukkal haverkodok inkább, ezért közvetlen vagyok, 2-3 jo barátomat itt ismertem meg.

16 évesen fiatalos kinezettel (max 20-nak tippelnek) nem hiszem hogy bevennek, hogy el vagyok jegyezve.

2018. febr. 27. 19:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Na itt megtanulod majd idovel kezelni a helyzetet. Ez sztem minden kiscsajnak jo elso munkahely, utana mar csak konnyebb lesz. :)
2018. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!