Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerülhetném el a...

Hogyan kerülhetném el a munkahelyemen azt, hogy munkatársaim ne szexuális vágyakozással közeledjenek irányomba?

Figyelt kérdés
A részemről történő elutasításnak pedig ne sértődés, összeveszés és kiközösítés legyen az eredménye? Mivel valószínűleg aszexuális vagyok és 7 éve nem volt senkivel szexuális kapcsolatom, ezért az ilyen kívánalmaknak sajnos nem tudok eleget tenni, aminek az eddigi tapasztalataim szerint mindig sértődés, kiközösítés és végül kilépés a vége. Viszont nagyon szükségem lenne egy biztos és hosszútávú munkahelyre s nem tudom hogyan maradhatnék meg egy munkahelyen hosszabb ideig úgy, hogy nem ismerkedek és nem fekszek le senkivel sem. Egyáltalán nem is emlékszem már rá, hogy ezt hogyan kell csinálni valamint bőven megelégszem azzal, hogy saját magamnak örömet tudok okozni, nem vágyok senki más társaságára. Férfi vagyok egyébként a félreértések elkerülése végett, nem vagyok homoszexuális és nem szeretnék a munkahelyemen senkivel sem a kollegiális viszonynál közelebbi kapcsolatba kerülni. Ugyanakkor szeretnék egy adott munkahelyet lehetőség szerint akár több évig is megtartani.
2016. júl. 30. 09:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom ez valami kamukérdés lesz.
2016. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Most nem azért mondom, de mi köze a munkahelynek a szexhez? :D
2016. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a tagadás tagadása az igenlés?
2016. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem kamu kérdés. Miért, eddig még csak velem fordult elő ilyesmi? Ezt nem hiszem. Az utóbbi három munkahelyemről azért kellett eljönnöm, mert összevesztek rajtam a nők, azt viszont nem kérdezték, hogy én egyáltalán le akarok-e feküdni bármelyikükkel is... Előbb estek egymásnak, minthogy engem megkérdeztek volna! Ha meg azt mondom meleg vagyok, akkor meg a melegek nem hagynak békén...
2016. júl. 30. 10:17
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Ó persze. Én meg személyesen a Jézuska vagyok.
2016. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha selyemfiúként dolgozol, akkor viseld a következményeit... :D

semmilyen más esetben nem tudom ezt elképzelni... :D

2016. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mondd azt mindenkinek, hogy van párod.
2016. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi három munkahelyemről azért kellett eljönnöm, mert összevesztek rajtam a nők, azt viszont nem kérdezték, hogy én egyáltalán le akarok-e feküdni bármelyikükkel is... Előbb estek egymásnak, minthogy engem megkérdeztek volna!"


Akkor most megkérdezték tőled,hogy akarsz-e szexelni velük,vagy nem? Hogy történtek a szexuális közeledések? Lehet csak nagyon félreérted őket.

2016. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Konkrétan mi? Azt szerint itt nem írhatnám le, mert akkor lehet törölné a moderátor néni a kérdésemet. De félreérthetetlen és egyértelműen szexuális ajánlatok voltak ezek, amelyeket szerintem senki sem lett volna képes félreérteni. Pont azért tettem fel a kérdést, mert igazából nem vagyok tipikus jézuska-srác és kissé zavar ha hölgyek olyanokat mondanak nekem munka közben, hogy mekkora a kolbászom ill. mondjam el milyen alakú és egyébként holnap vagy holnapután ráérnek úgy estefelé. Sajnos, ha azt mondom, hogy van barátnőm, azt nem hiszik el, mert látszik rajtam, hogy nincs. Na, mindegy, úgy látszik erre nincs recept, le kell feküdjek mindenkivel, ha egy normális munkahelyen akarok dolgozni, ahol a fizetés is tűrhető...
2016. júl. 30. 15:59
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Velem is allandoan ez van, en mar boltba se tudok lemenni. Nehez ilyen szuperszexinek lenni.. De mindenkinek megvan a maga keresztje...
2016. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!