Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre mi a megoldás, jogos az...

Erre mi a megoldás, jogos az ő viselkedése?

Figyelt kérdés

Folyamatosan hangoztatja hogy én nem vagyok alkalmas arra a munkára, holott én tanítottam be..ezt ő is hangoztatta ha én nem lettem volna ő semmit se tudna mert a másik kolléga nem foglalkozott vele anno.


Folyamatosan belém köt, ha úgy csináltam másnap a dolgokat ahogy mondta akkor abba köt bele.

Ha én csinálom azt amit ő is megcsinált akkor az baj de ha ő teszi és eltér picit a szabálytòl az nem gond.

Elkezdett fenyegetőzni hogy kirugat.. na ekkor már szóltam főnöknek, de azóta se változik.. KB 8 hónapja


Otthon persze elmondom a munkahelyi gondjaim, minden nap szinte ez a téma, ezt megelégelte anyu és felhívta a főnököm amiről én nem tudtam. A főnök elbeszelgetett a kollégámmal és azóta nem szól hozzám, nem köszön, a 3.ik kollégám azt mondta hogy hátba támadásnak vette, holott már kétszer próbáltam vele beszélni a problémáról..


2018. febr. 25. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Szóval Édesanyád aktivizálta magát, és ennek hatására már hajlandó volt csinálni valamit a főni, de addig nem? Na akkor az a hely annyi is.

Amúgy miért baj, ha nem szól hozzád a munkatárs? Legalább nyugi van.

2018. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!