Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, szóljak a főnöknek?

Mit tegyek, szóljak a főnöknek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan hangoztatja hogy én nem vagyok alkalmas arra a munkára, holott én tanítottam be..ezt ő is hangoztatta ha én nem lettem volna ő semmit se tudna mert a másik kolléga nem foglalkozott vele anno.


Folyamatosan belém köt, ha úgy csináltam másnap a dolgokat ahogy mondta akkor abba köt bele.

Ha én csinálom azt amit ő is megcsinált akkor az baj de ha ő teszi és eltér picit a szabálytòl az nem gond.

Elkezdett fenyegetőzni hogy kirugat.. na ekkor már szóltam főnöknek, de azóta se változik.. KB 8 hónapja


2018. jan. 23. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Tipikus bajkeverő, törekvő mocsok a kollegád, aki sajnos a fejedre nőtt. A főnököd a másik fele.


Asszem neked váltanod kell, mert ez már csak rosszabb lesz.Nem lehet úgy bemenni a munkahelyre, hogy összerándul a gyomrod, nincs akivel beszélgess, és állandó a vegzálás.


Rámegy az idegrendszered. .és mint tudjuk, a stressz az igazi csendes gyilkos.

2018. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Legyél tökös és sz.ard le, hogy mit mond.
2018. jan. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szeder Katalin ***** válasza:
50%
Az 1/2 válaszával értek egyet.
2018. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ilyen nálunk is van, kísértetiesen hasonlít, az is lehet, hogy egy helyen dolgozunk. A mi MissPinánk gyakornokból lett felvéve határozatlan időre. A gyakornokok közt ő volt a legjobb, mert a megfelelő emberekkel járt el sörözni, meg smúzolni. Az hagyján, hogy azóta non-stop szívja a mostani gyakornok vérét, mert vetélytársat lát benne, de ráadásul a teljes közösségünket szétzilálta, folyamatosan keveri a szart, és akin látja, hogy egy kicsit is labilisabb, arra azonnal rászáll (például arra a nőre is, aki betanította, mikor gyakornok volt...)

Mit lehet tenni? Mi csak simán elfordultunk tőle, azt gondoltuk, hogy majd ha mindenki megtapasztalta már a MissPina-élményt, és nem lesz egy haverja se a munkahelyén, akkor elgondolkozik, de nem, szerinte itt mindenki irigy az ő sikereire.


Hogy válaszoljak is: szólj a főnöknek, igen. És a HR-nek is, hogy mobbing áldozata vagy. Lehet hogy leszarják, vagy nem is hallottak még erről, de egy próbát megér.

2018. jan. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!