Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok néha lógni a munkahe...

Szoktatok néha lógni a munkahelyetekről? Őszintén!

Figyelt kérdés
Amikor kitalálsz valami kifogást, egy megbeszélést, vagy akármit, ami miatt nem mész be és közben csak otthon maradtál? :)
2018. febr. 27. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De nem azért mert a munka szentje vagyok hanem mert ez egy olyan légkörű munkahely hogy senkivel semmit se lehet "megbeszélni". Ha nem tudsz jönni vegyél ki szabit (ha adnak....) ha nem adnak oldd meg ahogy akarod a privát életed de ha késel nem jössz akkor ki vagy rúgva.

Itt senkit se érdekel hogy neked orvoshoz kell menni anyádat viszed a kórházba költözöl válóperes tárgyalásod van jön a villanyszerelő stb.. senkit se érdekel.

Jössz vagy többet ne is gyere.

Vendéglátás.

2018. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Libers Pertz ***** válasza:
84%
15 nappal a szabadságra menés előtt ki kell tölteni a szabadság igénylő lapot. Milyen az a munkahely ahol a főnököd nem tudja a megbeszélések időpontját? Olyat esetenként esetleg, hogy nincs kedvem dolgozni és telefonálok reggel, hogy rosszul vagyok, irány a doki...
2018. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"15 nappal a szabadságra menés előtt ki kell tölteni a szabadság igénylő lapot"


Na nálunk aztán töltheted... választ se kapsz vagy max annyit szóban hogy most nem...

2018. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem mert nem nagyon van rá lehetőség
2018. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Munkahelyről nem szabad. Ezt suliban lehetett megcsinálni.
2018. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelytől függ. Dolgoztam kizsákmányoló munkahelyen, ahol néha a heti hét napot is elvárták volna, és előszeretettel jelentették be az utolsó pillanatban, hogy pár órát bent kéne maradni. Na itt néha gátlástalanul betegnek hazudtam magamat, az alatt az egy hét alatt pedig élveztem a szabadidőt, és a haverok társaságát.

Viszont egy másik munkahelyen, ahol amikor csak lehetett, kiadták a kért szabadnapot, a téli ünnepek alatti szabadságot is megoldották bonyolult módon (mert nem volt egyszerű a többi kolléga miatt, akik szintén akkor mentek), valahogy nem vitt rá a lélek, hogy néha, amikor nemet mondanak a szabadságkérésemre, beteget jelentsek.

2018. febr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, valós okkal szoktam hiányozni, ha ilyen van.
2018. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Így nem. Ha van dolgom, elengednek kicsivel korábban, elnézik, hogy kések. Ha nagyobb dolog van, akkor 2-4 óra szabit veszek ki, 1napos betegség esetén csak betelefonálok, és másnap kiírom utólag a szabadságot.

De olyan még nem volt, hogy csak azért lógjak, mert otthon heverészni támadt kedvem.

2018. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"akkor 2-4 óra szabit veszek ki,"


Az mi az a 2-4 óra szabi? Az micsoda? én még olyanról sose hallottam, a szabi az adott napra és teljes napra vonatkozik nincs fél meg negyed napos szabi.

2018. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!