Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok néha lógni a munkahe...

Szoktatok néha lógni a munkahelyetekről? Őszintén!

Figyelt kérdés
Amikor kitalálsz valami kifogást, egy megbeszélést, vagy akármit, ami miatt nem mész be és közben csak otthon maradtál? :)
2018. febr. 27. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát nem érdekel kifogás, nem megyek és kész, félrugalmas munkaidőm van, ha a balance hó végén oké ès kész a munka, akkor mindenki happy
2018. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Ha vylami fontos dolgom van, azt megbeszélem bent, hogy lehet megoldani. De kummantani nem szoktam. Nem is bírom a munkakerülőket, mert helyettük is dolgozni kell.
2018. febr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

De ha akarnám sem tudnám megtenni, mivel ha közbejön valami, ami miatt nem tudok menni dolgozni, akkor arra a napra szabadságot vetetnek ki velünk. Tehát nem lógunk a munkahelyről, hanem a rendes éves szabadságunkat töltjük éppen. Azt meg bármikor ki lehet venni, nem kell érte kamu sztorit kitalálni.

2018. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#10 Nem én vagyok, akitől kérdezted, de nálunk is így működik, hogy ha egy nap el kell menned hamarabb vagy később érsz be, akkor írják a mínusz órákat egy nem hivatalos nyilvántartásban. És amikor a mínusz órákból összegyűlik 8 óra, akkor azt 1 nap szabinak számolják el a hivatalos nyilvántartásban.


Tehát például ha én hétfőn elmegyek félidőben 4 órával hamarabb, meg kedden is 4 órával hamarabb, akkor a leadott jelenléti ívben az majd úgy szerepel, hogy mondjuk hétfőn ott voltam egész nap 8 órában, kedden meg szabin voltam egész nap 8 órában. :) Tehát óraszámban megegyezik a tényleges ledolgozott meg le nem dolgozott órák száma, csak a hivatalos iratokban "tömbösítve" van, mivel ott nem írhatsz ki fél napot vagy negyed napot szabadságnak, csak teljes napot. :)

2018. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Néha szoktam, amikor már nagyon tele a hócipőm.
2021. szept. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!