Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy múljon el gyorsan a...

Hogy múljon el gyorsan a munkaidő?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelyen dolgozom ahol állandóan kell dolgozni,gyorsan és nem szabad megállni. Az első 4 óra általában a leghosszabb. Aztan van egy fél órás szünet és utána marad még 3 és fél óra munka. Na ez az első 4 óra általában nagyon hosszú de néha gyorsan is elmúlik. Egy gép előtt állok és a gépnek folyamatosan dolgozni a kell nekem meg gyorsan kezelni. Nagy a zaj. Egyedül dolgozom a közelemben nincs senki így nem lehet beszélgetni. Ezzel nem tudom elütni az időt. Zenét nem szabad hallgatni. Hogy üssem el gyors az időt? Van hogy mélyen elgondolkozom vagy énekelek de néha az sem segít. Valami jó tanács?
2018. márc. 5. 12:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Nektek hogy telik el a munkaidő? Gyorsan vagy lassan? Ha gyorsan akkor hogy sikerül elütni? Van hogy nem nézem sokáig az órát de akkor is vagy még 2 óra marad
2018. márc. 5. 12:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a baj a monoton munkával: nem mindenki bírja hósszú távon. Ha nagyon nehezen viseled, talán érdemes lenne más munkahelyet keresned, mielőtt nagyon "belefásulsz".
2018. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat már vagy 5 munkahelyet lecseréltem 1 év alatt.. a szüleim is haragszanak. Jó lenne letelepedni már valahol.
2018. márc. 5. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Én fotósként rengeteget retusálok. Ugyanúgy "unatkozik" közben az agyam, hisz monoton dolognál ez előfordul. Ilyenkor filmet hallgatok, vagy hangoskönyvet. A zene is egy idő után "kevés". Kell valami, ami lekössön.


Nekem ez bevált.

2018. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!